Димитър Петров

• 17мин

10. Георги Чорбаджийски (ЦСКА II) асистенция - Юлиан Илиев

6. Петко Панайотов (ЦСКА II) асистенция - Алесандро Николов

Вторият ни тим започна по блестящ начин пролетния дял на Югозападната Трета лига. Възпитанците на старши треньора Стамен Белчев тотално надиграха домакините от Хебър II (Пазарджик) и ги победиха с 2:0. Двубоят се игра на стадион „Георги Бенковски“ в село Сарая.

Точни за ЦСКА бяха Георги Чорбаджийски в 17-ата минута и Петко Панайотов в 65-ата минута.

Срещата премина под диктовката на „червените", като момчетата на Стамен Белчев доминираха съперника си във всеки един аспект.

В 17-ата минута ЦСКА откри резултата. Юлиан Илиев центрира от корнер, Георги Чорбаджийски надскочи защитата и вкара ефектно с глава за 0:1.

През втората част действията се развиваха основно пред вратата на домакините от Пазарджик, като в 65-ата минута резултата стана 2:0 за „армейците“. След центриране на Алесандро Николов от фаул, Петко Панайотов бе най-съобразителен, отклонявайки топката покрай „първа греда“ и така покачи резултата на 0:2.

До края на срещата отборът на ЦСКА потърси трети гол, но в крайна сметка двубоят завърши при резултат 0:2.