• 25
    Тибор Жабо

• 88мин

19. Еуген Трика (ЦСКА)

ЦСКА​, който е на подготовка в Анталия, завърши наравно 0:0 втория си мач от подготвителния турнир срещу унгарския Хонвед.

Двубоят се игра при хубаво и спокойно време. Пламен Марков нямаше възможността да използва завърналите се национали от Кипър, както и наказания Кирил Котев, който получи червен картон в миналия мач.

Също червен картон получи и Трика, което по регламент на турнира го вади автоматично от следващия мач в събота (10.02.) срещу УТА АРАТ (Румъния).

Йордан Юруков записа греда, Гийом пропусна няколко много чисти положения, Велизар Димитров също можеше да реши мача, но на няколко пъти потърси пасът, вместо директна стрелба.

Двубоят можеше и да не започне, ако инатът на украинският рефер Вадимир Серенка армейците да не играят с тестерите си часовници бе продължил. След няколко минути разправии, той допусна срещата да започне. Въпреки това, съдбата не го подмина и той получи в 68-ата минута контузия, та се наложи да го замести четвъртия рефер Анатоли Жасам.