Турнир: Дублираща група 2008/09 (16-и кръг)

• Гол

Шалозе Удоджи (ЦСКА II)

• 57мин

Ели Маркеш (ЦСКА II)

Вторият отбор на ЦСКА би Беласица в мач на дублиращите отбори с 4:0. До 24-та минута възпитаниците на Сашо Борисов водеха в резултата с 3:0, след като в 15-та резултатът бе открит от Евгени Йорданов, който бе намерен в наказателното поле от Удоджи.

В 22-та минута Златинов покачи резултата на 2:0 след многоходова акция. 3:0 направи Удоджи след пробив на Събев отляво, който намери нигериеца в наказателното поле.

На почивката в състава на ЦСКА се появиха вратарят Караджов, Зехиров и Зе Руи, и в 57-та минута след самостоятелен пробив Маркес оформи крайното 4:0.

Така реално тези, които предишния наставник Димитър Пенев изолира и освободи от отбора, обявявайки ги за ненужни, постигнаха днешната победа срещу Беласица.

Гостите от Беласица бяха с формация – юноши-старша възраст.

Новият наставник на ЦСКА Любослав Пенев изгледа само първото полувреме на двубоя, в компанията на своите помощници Хесус Паредес и Радослав Здравков. През второто полувреме той се бе отдал на организационни дела.