• 5мин

Атанас Зехиров (ЦСКА II) асистенция - Николай Чипев

• 34мин

Филипе Машадо (ЦСКА II)

ЦСКА​ победи Ботев Пловдив с 2:0 и в мача на дублиращите отбори, който се игра днес. Головете за армейците отбелязаха Атанас Зехиров в 5-тата минута и Фелипе Машадо в 37-мата.

При първото попадение Зехиров се възползва от центриране на Чипев и с глава прати топката в мрежата на Павел Станев. Машадо също бе точен с глава, но след центриране от корнер.

С три фрапантни пропуска се отчете голмайсторът срещу представителния тим на Ботев Владо Златинов. Гредата пък бе верен помощник на Павел Станев в 30-тата минута след удара на Чипев от 35 метра.

През второто полувреме „канарчетата” имаха повече положения за гол, като в 55-тата минута Петко Василев изскочи сам срещу Караджов но не уцели вратата, а малко по-късно Тодор Тимонов нацели и гредата.

Мачът на дублиращите отбори бе изгледан от собственика на „червените” Александър Томов, както и младежкият национален селекционер Иван Колев.

На двубоя присъстваха и редица българския треньори, които в момента карат треньорски курс за придобиване на по-висока степен като задачата им бе да направят анализ на срещата, който ще защитават утре.