Даниел Шмедин (Левски Сф) асистенция - Мариян Огнянов

Мартин Василев (ЦСКА II)

• 81мин

Мишел Георгиев (Левски Сф)

Левски победи ЦСКА с 2:1 на стадион „Българска армия“ в дербито от 21-ия кръг на първенството на дублиращите отбори.

"Сините“ имаха превъзходство и заслужено стигнаха до успеха. Преди почивката възпитаниците на Викторио Павлов не успяха да стигнат до попадение след добри изяви на вратаря на домакините Божидар Стойчев. Иван Цачев на два пъти пропиля отлични възможности за Левски, а Павел Петков нацели напречната гредата в края на първата част с удар от 25 метра.

Малко след почивката Цачев направи трети голям пропуск, а в 63-ата минута „сините“ все пак поведоха след точен удар на Даниел Шмедин след отлична асистенция на Мариян Огнянов.

ЦСКА изравни десет минути преди края с една от малкото си възможности. Петър Станев шутира от фаул от 30 метра, вратарят Цветан Димитров успя само да избие, но право към Мартин Василев, който от няколко метра направи 1:1.

В 81-ата минута резервата Мишел Георгиев донесе успеха на „сините“ с удар отблизо след една от малкото неубедителни намеси на Стойчев след удар на Цачев.