• 40мин

Петър Станев (ЦСКА)

• 62мин

Герасим Заков (ЦСКА II)

Резултатът бе открит в полза на жълтите, кохато в 17-ата минута след центриране отляво топката бе засечена от Ахмедов, който от точката на дузпата прати коженото кълбо зад гърба на Славов.

В 24-ата минута Антон Петров си отбеляза автогол, като при центриране, вместо да избие в корнер, прати неспасяемо топката в собствената си врата. Резултатът бе изравнен.

Червените поведоха в 40-ата минута, когато Петър Станев безпроблемно елиминира няколко защитници по лявото крило, нахлу в наказателното поле и от съвсем малък ъгъл вкара за 2:1.

Последната дума бе на Герасим Заков, който се пребори за топката в половината на своите съперници, мощно влезе в наказателното поле и прати топката в мрежата, за да вкара последния гол в мача в 62-ата минута.