Димитър Коларов (ЦСКА II)

• 64мин

Димитър Б. Димитров (ЦСКА II) асистенция - Мартин Дечев

Дублиращият отбор на ЦСКА победи на свой терен колегите си от Черноморец с 3:1.

Резултатът бе открит в 43-ата минута след центриране отдясно на Томи Костадинов, Димитров бе оставен непокрит в наказателното поле на гостите и засече с глава за 1:0.

В 53-ата Павел Ковачев направи нарушение в наказателното поле на червените и главният съдия отсъди дузпа за гостите. Зад топката застана Любомир Божинов, който изравни резултата.

В 62-ата самостоятелен пробив на Димитър Коларов по дясното крило направи резултата 2:1, а две минути по-късно отново пробив отдясно, центриране на Дечев намери в наказателното поле Димитър Димитров и той вкара втория си гол в мача за крайното 3:1.

За ЦСКА 75 минути игра Мартин Тошев, който отново получи позволение да играе за дублиращия отбор. Малко преди края на двубоя Благой Пасков и вратарят на акулите Василев се сблъскаха лошо в наказателното поле, като стражът на бургазлиите не можа продължи срещата и бе откаран в болница заради нараняване в корема.