• 58мин

8. Аспарух Никодимов (ЦСКА „Септ. знаме“)

• 69мин

• 87мин

„Макар и победители, армейците в този мач се представиха далеч под възможностите си, играта им многократно предизвикваше неодобрителните възгласи на публиката. Но много по-силни упреци бихме могли да отправим към гостите от Варна. Отборът на „Черно море“ показа една невзрачна, безволева и напълно несъгласувана игра на много ниско техническо равнище. Въпреки това през първото полувреме бе отбелязан само един гол, автор на който стана Якимов в 9-та минута. През второто полувреме пръв се „разписа“ Никодимов, който в 58-та минута направи Нинов безпомощен – 2:0. В 69- та минута Якимов тръгна в самостоятелен рейд и след като навлезе в наказателното поле на черноморци, бе спънат близо до страничната линия. След като съдията отсъди най-тежкото наказание, Якимов бе безпогрешен – 3:0, а с гола си в 87-та минута оформи нов „хеттрик“ в своя актив