Рикардо Калафиори
    46′
  • 47мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА) асистенция - Жираир Шагоян

Във 2-та минута Линдсет с хубав пас извежда Шагоян, той финтира и бие в ръцете на Хиц.

В 5-та минута Линдсет отляво подава на Хайнц, той се разминава на милиметри с удар, Папазов стига до силен такъв, Хиц избива.

В 8-та минута уникално спиране и шут от воле на Папазов минава малко над вратата.

В 13-та минута Папазов стреля силно, но неточно, преди това е играл с ръка.

В 14-та минута страхотен изстрел на Шагоян, Хиц с една ръка избива в корнер над вратата си.

В 15-та минута Шопов центрира, Кох стреля с глава над вратата.

В 18-та минута Папазов е изведен от Хайнц, съдията дава засада, досто спорно решение.

В 25-та минута грешка на Дончев, топката е овладяна лошо от Финк и Бусато лови.

В 26-та минута Папазов получава в пеналта от Санянг, ударът му е блокиран.

В 28-та минута Кареасо е намерен в пеналтерията, но не успява да овладее. В същата минута страхотно воле на Петров в ръцете на Хиц.

В 31-та минута Хайнц с удар от границата на наказателното поле в ръцете на Хиц, имаше и отлично позиционирани съиграчи вдясно.

В 33-та минута Аугустин стреля, рикошет и корнер.

В 34-та минута шут от дистанция на Лтайеф - блокиран. В същата минута Шопов стреля, блокиран от Акеле.

В 38-та минута Шагоян на Шопов, нов изстрел, но топката се спира в гърба на Папазов.

В 43-та минута страхотно разиграване на армейците води до пас на Хайнц към Папазов, който бие, но Хиц трудно избива.

В 45-та минута Хайнц е подбутнат в наказателното поле, това не е достатъчно за дузпа за съдията.

В 46-та минута след смените с капитанската лента е Фрай.

В 47-та минута Жуниор Зе вкарва топката в мрежата, но преди това Хунцикер е фаулирал Евтимов. В същата минута страхотен пас на Шагоян отляво намира вдясно Хайнц и той отблизо прави вратаря на швейцарците безпомощен за 1:0.

В 49-та минута шут на Фогел, рикошет и корнер.

В 51-та минута - невероятен Евтимов, първо Жуниор Зе бие, Евтимов спасява, след това от метър Хунцикер с втори шут, Евтимов с крак спира.

В 56-та минута Линдсет пробва удар след корнер, рикошет и нов ъглов удар. В същата минута Шагоян с неточен удар в аут.

В 57-та минута страхотно подаване на Хайнц към Шагоян, той бие силно, но Салви избива в корнер.

В 59-та минута жълт картон за Турицов за спиране на Жуниор Зе.

В 62-та минута Антонов отлично на Жабов отдясно, той вдига, Александров отляво бие, но над гредата.

В 66-та минута след корнер Ланг с глава бие, Евтимов сласява, пак Ланг стреля, Махмутович го блокира.

В 67-та минута Вион от дистанция стреля, блокиран.

В 68-та минута Калафиори с пас в пеналта, нападател се разминава, корнер. След него Юга отнема топката страхотно пред нападател.

В 75-та минута Каде пробва удар, но Турицов го спира - корнер.

В 76-та минута от него Калафиори с глава намира напречния стълб на вратата.

В 77-та минута Бучков надиграва с глава Хунцикер в наказателното поле.

В 81-та минута Александров отнема отлично, но пасът му към Жабов е малко по-дълъг.

В 82-та минута пробив отляво на Жуниор Зе е спрян отлично от Бучков.

В 85-та минута шут на Фогел минава встрани от вратата.

В 86-та минута Антонов с пробив отдясно, но пасът му не намира Жабов и Александров.

В 90-та минута пас от пряк свободен е в ръцете на Евтимов.