Червен картон

24. Карло Мухар (ЦСКА)

На трибуните са акционерите на ЦСКА Гриша Ганчев и Христо Стоичков. Феновете са издигнали траспаранти против старото ръководство на БФС и за истински конгрес.

Във 2-та минута съдията дава жълт картон на Бен Юсеф за фаул срещу Баи.

В 3-та минута ВАР се намесва и отменя картона на Бен Юсеф и го отсъжда на Фуртадо.

В 5-та минута опасно центриране на Варела, защитник избива.

В 6-та минута изстрел на Турицов е блокиран след корнер.

В 7-та минута Йомов с хубав пас към Кайседо, който с глава стреля в ръцете на Ганев.

В 9-та минута Лебон с шут в ръцете на Бусато.

В 13-та минута Генов стреля, рикошет и Бусато хваща топката.

В 17-та минута дадена е засада на Баи, изключително спорно.

В 19-та минута Йомов отдясно се бори и центрира, Варела се разминава за малко с глава, Баи овладява и надиграва Джонатан, бие, Ганев избива в корнер, но съдията странно защо дава аут.

В 23-та минута Баи с пробив отляво и пас към Кайседо, Бен Юсеф чисти в корнер.

В 25-та минута Варела извежда Йомов отдясно, но той подава неточно към Кайседо.

В 31-та минута удар от пряк свободен на Мечев, рикошет и ъглов удар.

В 33-та минута Джонатан пробива отляво и пробва пас, който се превръща в удар и излиза в аут.

В 39-та минута Баи подава на Варела в пеналта, аржентинецът се обръща и губи в последния момент.

В 42-та минута Баи с пас в наказателното поле към Кайседо, но изключително слабо. В същата минута Фал с изстрел в ръцете на Бусато, след пас на Мариани.

В 45+1-та минута Мечев след продължителна атака бие, Бусато лови.

В 46-та минута блокиран шут на Джонатан.

В 53-та минута Йомов извежда Турицов на десния фланг по отличен начин, Турицов на свой ред с прецизен пас към Кайседо в наказателното поле и еквадорецът разстрелва Генов за 1:0 в близкия ъгъл.

В 55-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Мариани, изключително спорно отсъждане даващо на гостите пряк свободен удар.

В 56-та минута Мариани с центриране от пряк свободен, Генов бие с глава в аут, съдията дава корнер.

В 58-та минута Йомов с удар от дистанция - блокиран.

В 60-та минута жълт картон за Йомов за протести след отсъдено нарушение за игра рамо в рамо с Фуртадо.

В 61-та минута червен картон за Стойчо Младенов за протести.

В 65-та минута Кайседо получава от Баи, надбягва защитата и надиграва Ганев и вкарва, но съдията дава засада.

В 66-та минута ВАР потвърждава решението, гол няма.

В 67-та минута удар на Джонатан е блокиран, след това и Мариани с удар над вратата на фона на сблъсъка на Лам и Лебон.

В 68-та минута жълти картони и за двамата - Лам и Лебон.

В 70-та минута центриране от пряк свободен и Кох с глава стреля много над вратата.

В 73-та минута жълт картон за Вион за протести.

В 81-та минута червен картон за Мухар за нарушение срещу Мариани.

В 83-та минута подаване в наказателното поле на Джонатан, Вион отдалечава.

В 86-та минута Мечев с ужасен пас над вратата.

В 87-та минута Юга пробва да изведе Йомов, Ганев излиза и избива пред него.

В 88-та минута неотсъден фаул на удобна за центриране позиция на Юсеин срещу Турицов.

В 89-та минута Турицов взема топката на Генов, небезпристрасният съдия дава пряк свободен за беройци.