• 19
    Мирослав Йованович

• 58мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

Преди началото на мача - с тържествена церемония бе официално представен отбора на ЦСКА за новия юбилеен сезон

Начало - 8000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме, армейците стартират от центъра

3' Греда за Борац - корнер отляво за Борац, последва късо изпълнение и топката попада в краката на 6.Бобан Дмитрович, който с техничен фалцов удар намира напречната греда на Ивайло Петров

6' - ЦСКА опитва с атаки и по двата фланга да изненада противника, но без успех за сега

7' - 9.Иван Бошкович е изведен сам срещу Ивайло Петров, но вратарят излиза придвидливо и предотвратява опасността

10' - центриране от корнер на Абдер Кабус, Вуядинович отклонява топката с глава към Валентин Илиев, но ударът му среща тялото на Александър Тунчев на метър пред голлинията на сърбите

13 - самостоятелен пробив на Удоджи по дясното крило, който продължава напред към Велизар, но съдията отсъжда положение на засада

18' - темпото на игра е изключително слабо, а играта се води предимно в средата на терена

21' - корнер отдясно за ЦСКА. Кабус изпълнява в наказателното поле, но защитниците на Борац чистят напред

26' - комбинация между Данчо Тодоров и Удоджи по десния фланг. Топката е изчистена от защитник

29' - опасна контраатака за ЦСКА. Велизар Димитров овладява топката по лявото крило, пробива мощно и центрира, но в Чиликов не успчва да стигне до топката

31' - отличен пробив отляво на Удоджи, навлиза в наказателното поле и е фаулиран от защитник, но Антон Генов остава безмълвен

32' - опасна атака за ЦСКА. Центриране на Вуядинович отляво, Амунике стреля от точката на дузпата с глава, но топката излиза в аут на сантиметри покрай гредата

34' - Велизар Димитров пробва извеждащо подаване към Чиликов, който е изпреварен от вратаря 1.Ненад Ерич

38' - първи ЖК в мача. Получава го 5.Тодор Янчев за грубо нарушение срещу 6.Бобан Дмитрович в центъра на терена

40' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Георги Чиликов, влиза 99.Неи

44' - фаул на границите на наказателното поле за ЦСКА

45' - една минута добавено време

45'+1' - опасен удар от фаула за Кабус покрай гредата

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - две смени на полувремето в отбора на ЦСКА. Излиза 13.Никола Вуядинович, влиза 15.Роберт Петров и излиза 12.Ивайло Петров, влиза 22.Илко Пиргов. Една смчна и за Борац. Излиза 15.Саша Коцич, влиза 14.Владан Спасойевич

48' - центриране отдясно на Йордан Тодоров, но Ней е изпеварен от вратаря Ерич

52' - невероятен пропуск за ЦСКА. Велизар Димитров излиза очи в очи с Ерич, но бие в тялото на вратаря

55' - извеждащо подаване на Кабус към Данчо Тодоров, стреля право в ръцете на вратаря и топката излиза в корнер

56' - трета смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 23.Абдел Кабус, влиза 28. Маркиньос

57' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 11.Кевин Амунике , влиза 17.Зе Руи

58' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - най-активният в състава на ЦСКА - Удоджи, получава чудесен пас отдясно и с остро подаване намира Велизар, който от няколко метра открива резултата

62' - смяна в отбота на Борац. Излиза 4.Драган Драгутинович, влиза 5.Зоран Рендулич

63' - Ней сваля топката с глава към Зе Руи наляво, който с плътен удар праща топката покрай гредата

65' - Смяна в отбора на Борац. Излиза 8.Раде Петрович, влиза 22.Сръджан Новкович

67' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 9.Хосе Гарсес

70' - смяна в отбора на Борац. Излиза 9.Иван Бошкович, влиза 7.Ненад Иняц

73' - Удоджи получава пас по дясното крило, на границите на наказателното поле и пробва веднага опасен удар, който минава покрай гредата

76' - поредна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, в игра 18.Фларентин Петре

78' - невероятен пропуск за ЦСКА. Гарсес сваля с глава за Ней, който остава сам срещу Ерич, стреля покрай вратаря, но топката излиза в аут

80' - поредна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 5.Тодор Янчев, влиза 27.Куидо Ландзаат

81' - Роберт Петров извежда Ней сам срещу вратаря отляво, но нападателят на ЦСКА отнова прави невероятен пропуск

82' - смяна за сърбите. Излиза 3.Владимир Яшич, влиза 21.Милош Живкович

85' - опасно положение за Борац, топката е центриране около точката на дузпата, където нападател на сърбите играе с глава, но топката е избита в корнер от Пиргов

85' - смяна за сърбите. Излиза 10.Никола Симич, влиза 17.Владан Павлович

87' - принудителна смяна за ЦСКА. Излиза 15.Роберт Петров , влиза 6.Кирил Котев

90' - резервата 7.Ненад Иняц стреля с глава, но покрай вратата на Пиргов