21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 38мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

10. Амиран Муджири (ЦСКА)

Победа с 2:0 записаха армейците над Ботев Пловдив във втората си проверка в рамките на 24 часа и 4-та контролна среща от началото на подготовката на базата в Панчарево.

Още от началото на двубоя се заредиха неспирни атаки по посока вратата пазена от небезизвестния Лилчо Арсов. При една от тях в 26-тата минута Роберт Цаха нахлу мощно по лявото крило, финтира двама играчи на Ботев и центрира топката към Сакалиев, който с глава елегантно откри резултата - 1:0 в полза на ЦСКА.

В 38-мата минута Велизар Димитров бе съборен в наказателното поле на гостите и реферът Стефан Ангелов отсъди дузпа. Зад топката застана Емил Гъргоров, който има закачка с Лилчо Арсов още от миналия сезон, когато в един мач изпусна две дузпи срещу вратаря на канарчетата. Куриоза се повтори и този път, като Гъргоров уцели левият стълб на Арсов, който се бе хвърлил надясно.

През второто полувреме отново армейците налагаха темпото. Велизар Димитров и Емил Гъргоров нацелиха по веднъж гредите на вратата пазена вече от Стойчев, заменил Арсов на полувремето.

В 83-тата минута втори гол за ЦСКА отбеляза Амиран Муджири. При поредната атака Муджири получи топката около точката на дузпата, завъртя се и стреля точно през мрежата от защитници на Ботев за крайното 2:0.