• 77мин

9. Томи Юрич (ЦСКА)

• 79мин

8. Греъм Кери (ЦСКА) асистенция - Томи Юрич

Преди началото на мача Атанас Зехиров се контузи и започва Андреас Васев за Ботев Враца.

Във 2-та минута хубав пас на Пинто към Джеси, Лясков отнема в наказателното поле.

В 6-та минута чудесно извеждане на Соу от Занев, силен удар на ганаеца, Костов блокира, Керчев чисти в корнер.

В 7-та минута опасна контра на Ботев и пас на Васев към Домовчийски, удар на малко в аут.

В 10-та минута жълт картон за Ганев за нарушение срещу Мазику.

В 11-та минута центриране от пряк свободен на Белтраме, Соу не успява да играе с глава, Н'Диайе чисти в корнер.

В 12-та минута силен удар от дистанция на Малинов, Костов боксира, Джеси подава, но защитник изпреварва Белтраме - ъглов удар.

В 14-та минута центриране на Том, топката е изчистена от червената отбрана.

В 16-та минута Миланов с удар с глава след корнер, Бусато лови.

В 24-та минута неточен удар на Златински от разстояние в аут.

В 28-та минута жълт картон за Малинов за опасно влизане срещу Лясков.

В 30-та минута спестен жълт картон за Домовчийски за грубо влизане срещу Малинов.

В 35-та минута удар на Домовчийски, рикошет и корнер.

В 38-та минута удар от пряк свободен на Белтраме, малко над гредата.

В 41-та минута Джеси извежда Малинов отдясно, центриране, топката бяга до аутлинията и Евандро не успява да бие добре с глава.

В 43-та минута чудесен пробив на Мазику и пас към Соу, той се засуети и губи в наказателното поле.

В 45-та минута грешка на Антов и пас към Атанасов, но Мазику с хубава намеса избива с шпагат в корнер.

В 50-та минута пас на Малинов оставя сам Белтраме, той пробва да подаде на останлите непокрити Антов и Соу, но пасът му е неточен.

В 51-та минута Кери с пробив отдясно и пас, Енрике не успява да стигне до топката.

В 52-та минута контра на врачани, Том с пас към Генов, но той се разминава, Турицов чисти в ъглов удар.

В 57-та минута жълт картон за Пинто за реакция срещу съдийско отсъждане.

В 61-та минута след центриране на Кери от ъглов удар, триково Белтраме с удар, рикошет и корнер.

В 62-та минута чудесен извеждащ пас на Турицов, Соу сам срещу вратаря с удар, но Костов се разтяга и избива в корнер.

В 63-та минута продължителна атака започната от Белтраме, пас на Пинто - избиване, Занев с хубав прострелен шут на сантиметри от вратата.

В 64-та минута прекрасен пробив на Кери отдясно и пас към Белтраме, удар за малко в аут.

В 65-та минута след многото смени - Чорбаджийски с капитанската лента.

В 75-та минута спестен жълт картон за Генов за грубиянско влизане срещу Бауренски.

В 76-та минута отново пробив отдясно на Кери и пас към Ахмедов, който е задържан в наказателното поле от Ганев. Съдията дава дузпа и втори жълт и червен картон за Ганев, но поради приятелския характер на срещата на негово място влиза Людмил Йотов.

В 77-та минута от дузпата Юрич открива резултата след силен удар в десния долен ъгъл - 1:0.

В 79-та минута Юрич извежда прекрасно Кери, който сам срещу вратаря покачва на 2:0 след рикошет в краката на Лясков.

В 89-та минута Дончев центрира добре, Ахмедов с удар над вратата с глава.

В 90-та минута жълт картон за Смоленски за задържане на Том.