• 58мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 63мин

9. Даниел Генов (Ботев Вр)

В 1-та минута Соу е изведен в наказателното поле и шутира, ударът му е блокиран, свирена е и засада.

В 12-та минута многоходова атака на армейците завършва с хубав пас в пеналта, Санкаре бие с глава над вратата, а трябваше да остави на нахлуващия Соу.

В 13-та минута Том центрира от пряк свободен, Генов с глава в ъгъла на вратата, Бусато избива в корнер.

В 17-та минута атака по левия фланг на червените чрез Занев, пас към Тиаго, той се разминава с удар с глава, но Керчев я засича и матира собствения си вратар за 1:0.

В 18-та минута Кери с пас отляво, Соу стреля с глава неточно.

В 19-та минута Вион с пас отдясно, удар на Санкаре, блокиран от Гаджев, нов такъв на Соу и пак е избит.

В 23-та минута Санкаре подава на Кери отляво, той с подаване, Тиаго стреля от въздуха в мрежата, но от другата страна на вратата.

В 24-та минута Тиаго извежда Соу, той преодолява вратаря и бие, но защитник избива от голлинията, Тиаго взема топката и я подава на Санкаре, двойно с Жеферсон и Санкаре стреля, но Костов избива.

В 25-та минута нов пас на Кери и изстрел на Санкаре над вратата.

В 26-та минута удар на Атанасов от границата на наказателното поле в ръцете на Бусато.

В 29-та минута ниско подаване на Тиаго от пряк свободен, Занев не стига до шут на милиметри, топката е избита от Костов в ъглов.

В 30-та минута от него удар с глава на Матай - избит, Тиаго с изстрел от дистанция, Костов избива, Юга с лоша добавка от два метра, а е свирена и засада.

В 32-та минута след пряк свободен Генов пробва акробатика - корнер.

В 34-та минута Том с дълъг пас към Атанасов, той сваля с гърди към Генов, шут встрани от вратата.

В 36-та минута Тиаго поема в центъра на терена, финтира и подава на Вион отдясно, диагонален удар, Костов вади в ъглов удар.

В 37-та минута от него след пас на Кери, Антов стреля с глава в левия страничен стълб на вратата.

В 41-та минута спестен жълт картон за Гаджев за фаул срещу Юга.

В 42-та минута продължителна атака на червенобелите, Кери с пас отляво, Жеферсон и Тиафо се раминават, неточен удар на Юга.

В 43-та минута жълт картон  за Гаджев за нарушение срещу Жеферсон.

В 44-та минута подаване на Гебов в наказателното поле, но няма никой там.

В 45+1-та минута разбъркване в пеналта на ЦСКА, топката е взета и следва бърза червена контра. Тиаго извежда Соу, но в последния момент защитник я вади в корнер.

В 45+2-та минута изстрел на Кери, но много встрани.

В 46-та минута с капитанската лента на врачани е Генов, Кери с пас от ъглов удар, Юга със силен удар до гредата.

В 47-та минута изстрел на Вион, Костов избива.

В 48-та минута Соу бие с глава, Костов лови.

В 51-та минута Занев слага отляво топката на главата на Санкаре, той с удар в аут.

В 58-та минута Занев извежда Кери отляво, той с хубав пас по земя и Соу сам срещу вратата покачва на 2:0.

В 62-та минута Енрике с пас отдясно, Костов с плонж избива.

В 63-та минута Тиаго се бори вляво и центрира, Соу с удар - блокиран, В същата минута непростима грешка на Бусато, който подарява топката на Генов, който от близо намалява на 2:1.

В 66-та минута жълт картон за Добрев за фаул срещу Кери.

В 67-та минута центриране от пряк свободен, Антов играе с глава, Костов избива.

В 69-та минута Генов е изведен от Н'Диайе, лъже Енрике и бие, но Гълъбов вади в корнер.

В 70-та минута удар от дистанция на Зехиров над вратата.

В 71-та минута Тиаго се бори с Н'Диайе, Йомов отнема, но пуска много силно и губи. В същата минута Узунов с опит за красиво отиграване, но Бусато лесно лови.

В 73-та минута три пъти топката е центрирана отдясно наляво и обратно, в крайна сметка само ъглов удар, а след това Йомов с удар, Костадинов избива, Соу с удар с глава, пак Костадинов с глава чисти.

В 77-та минута многоходова атака на червените, Йомов дава на Антов, защитник отнема в наказателното поле.

В 79-та минута спестен жълт картон за Михайлов за влизане срещу Белтраме.

В 84-та минута Занев избива топка, тя стига в Ненов, но лошо първо поемане и аут.

В 85-та минута Антов с пас вдясно към Тиаго, той с пас по земя, но Костов избива пред Соу.

В 88-та минута дълго подаване на Соу лишава Тиаго от това да излезе сам срещу вратаря.

В 89-та минута Узунов с хубав пас към Костадинов, добро заставане на Гълъбов и аут.