• 84мин

20. Стивън Петков (Ботев Пд)

• 90+3мин

7. Жан Бланко (ЦСКА) асистенция - Едвин Джеси

ЦСКА​ победи Ботев (Пловдив) с 4:1 в мач от XXVII кръг на Първа лига, който се игра на стадион „Българска армия“.

Армейците пропуснаха отлични възможности да поведат в резултата преди това се случи след автогол на Пламен Димов в 39-та минута, когато той засече топката с глава след центриране на Тиаго Родригес от пряк свободен удар. В добавеното време на първата част португалецът отново центрира от фаул, а Раул Лое беше точен с глава за 2:0.

В 52-та минута Серкан Юсеин опита да изчисти топката, но тя се удари в Тиаго и прехвърли вратаря Чворович за 3:0. В 78-та минута своя официален дебют за ЦСКА направи Андре Монтейро - Укра, който влезе на мястото на Енрике Рафаел. В 84-та Стивън Петков върна едно попадение за гостите, а в добавеното време Едвин Джеси асистира на Жан Бланко, който оформи крайното 4:1.