14. Светослав Петров (ЦСКА)

Начало на мача: гостите започват от центъра

2-а мин. - Герасим Заков пробива отляво и праща топка към далечната греда, търсеща Брито, но топката е отнета от противников играч

4-а мин. - Хазуров открадва топка по лявото крило, но подава неточно към Муждири и последният не успява да овладее ситуацията

8-а мин. - след корнер на Видима Раковски, топката е центрирана, в наказателното поле Брито открадва топката и праща добър 30-метров пас към Янев, който овладява, но топката излиза в корнер

12-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Костадин Хазуров открива резултата! След ъглов удар отдясно на вратаря Иванов, Хазуров намира топката с глава при близката греда и с елегантен удар бележи

21-а мин. - 1:1. Владислав Василев изравнява за гостите. Грешка в защитата на ЦСКА оставя при едно центриране Василев необезпокояван да отправи удар с глава от много близко разстояние. Стоян Колев плонжира отлично и отбива първия удар, но топката отново попада във Василев, който продължава да е сам във вратарското поле пред Колев и този път е безгрешен

27-а мин. - Христо Янев бие пореден фаул отляво, намира отлично вратаря на гостите Христо Иванов, който боксира топката и с усилие я отбива

31-а мин. - добра контраатака за гостите. Мартин Керчев отправя по дясното крило силен и точен удар от границата на наказателното поле, но нашият вратар отбива

При последвалата армейска атака Светослав Петров подава на Янев, който извежда напред Герасим Заков, но макара и сам пред вратаря пропусна да реализира

35-а мин. - ГООЛ за ЦСКА!!! Христо Янев отново дава преднина за армейците след поредния си перфектен пряк свободен удар, бит фронтално срещу вратаря на гостите, топката неспасяемо намира горния ляв ъгъл на мрежата

38- амин. - след пореден корнер за гостите и отнета топка в контраатака за армейците, Янев центрира отлично и извежда Муджири в добра позиция, сам срещу Иванов. Той бие силен шут към вратата, но топката минава на 20-на сантиметра над напречната греда

45-а мин. - 1 минута продължение отсъжда съдията

45+1 мин. - край на първото полувреме

Начало на второ полувреме - в състава на армейците има две промени: на мястото на 10.Амиран Муджири и 20.Жоао Паоло Брито на терена са 13.Константин Мирчев и 30.Йордан Тодоров

49-а мин. - ЖК за 7.Мартин Подвързачов за гребо нарушение срещу Ибрахима Гай в центъра на наказателното поле

52-а мин. - Христо Янев бие директно в посока на вратата на гостите от изпълнен фаул, там обаче 3.Евтимов се намесва саможертвено и избива в корнер

57-а мин. - пас от дълбочина на Янчев към вратата на гостите, защитник на Видима изчиства, топката попада у Мирчев, който на празна врата вместо да бие се засуетява и връща към нахлулия Хазуров. Последният стреля към Иванов, но топката е да изчистена от вратаря

58-а мин. - първа смяна за Видима Раковски: на мястото на 17.Мартин Керчев в игра влиза 14.Георги Ковачев

61-а мин. - Стоян Колев връща силно топката далеч напред, там Янев сваля точно топката на Хазуров, последва силен шут, който профучава покрай левия страничен стълб на Иванов

63-а мин. - дузпа за ЦСКА за спъване на Мирчев!

64-а мин. - ГОООЛ от дузпа, изпълнена от Св.Петров! - Светослав Петров хладнокръвно превръща дузпата в гол като праща топката в десния ъгъл на Иванов силно по земята

69-а мин. - добра контраатака за гостите: 7.Подвързачов успява да финтира двама от червените защитници, центрира ниско по земя и намира в точката на дузпата 10.Островски, но топката излиза в корнер

72-а мин. - Тодор Янчев пробива и извежда Янев по лявото крило, той се опитва да прехвърли вратаря Иванов от границата на наказателното поле, но топката минава над напречната греда

73-а мин. - трета, последна смяна при армейците: излиза 15.Герасим Заков, но негово място влиза 18.Петър Станев

83-а мин. - двойна смяна на играчи в отбора на гостите: на мястото на 8.Троян Радулов и 9.Владислав Василев в игра влизат 18.Галин Минчев и 6.Костадин Зеленков

87-а мин. - втори ЖК за Видима Раковски, за фаул на скоро влезлия в игра 18.Галин Минчев срещу Христо Янев

Янев изпълни фаула, но топката минава вляво от вратата

90-а мин. - 3 минути продължение на мача

90+2 мин. - ЖК за 2.Красимир Бислимов за нарушение над Янев

90+3 мин. - край на срещата