Червен картон

9. Жорди Кайседо (ЦСКА)

• 119мин

2. Юрген Матей (ЦСКА) асистенция - Жеферсон Телес

В 4-та минута Хори е изведен сам срещу Бусато, след неотсъден фаул срещу Кайседо, но вратарят спасява.

В 6-та минута феноменално начало на армейците - Вион подава на Вилдшут отляво, той пуска на Кери, който със страхотен шут в близкия ъгъл на вратата открива резултата - 1:0.

В 9-та минута Вион с изстрел отдалеч, рикошет и корнер.

В 11-та минута удар от дистанция на Кери в аут.

В 13-та минута центриране от корнер, но фаул срещу Антов в пеналта.

В 17-та минута атака на Хори и Шулц, Жеферсон вади в корнер.

В 19-та минута ново центриране в наказателното поле на червените, Жеферсон и Кайседо се справят.

В 20-та минута нов пас на Яношек и пак избиване, следва ново центриране и удар с глава на Москера, Бусато спасява.

В 21-та минута блокиран шут на Москера от Антов.

В 29-та минута двойно подаване между Вилдшут и Кери, но Хрушка излиза и лови пред нидерландеца.

В 30-та минута Хавел с удар над вратата.

В 34-та минута спестен жълт картон за Буха за груб фаул срещу Кери.

В 36-та минута нов спестен жълт картон за Яношек отново за нарушение срещу Кери.

В 37-та минута изстрел на Йомов от границата на наказателното поле, рикошет и ъглов удар.

В 38-та минута Вилдшут отнема топка и стреля над вратата.

В 42-та минута Ба Луа подава в пеналтерията, Вион чисти топката, след намеса на Турицов пред Шулц.

В 47-та минута центриране от корнер, Хори с глава в аут.

В 50-та минута шут в ръцете на Бусато от Шулц.

В 52-та минута жълт картон за Шулц за фаул срещу Жеферсон. В същата минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Москера.

В 54-та минута опит за извеждане на Кайседо от Вион, Хрушка лови.

В 55-та минута блокиран шут на Йомов, след това нова атака, Мазику на Йомов, той с пас към Вилдшут, изстрел от трудна позиция над вратата.

В 59-та минута жълт картон за Младенов след като бе блъснат от Хори и реагира.

В 61-та минута жълт картон за Йомов за фаул срещу Москера.

В 63-та минута Йомов пробива през центъра, опит за пас към Кайседо, рикошет и топката се връща в него, той влиза в наказателното поле и бие между двама, където пак след лек рикошет топката влиза във вратата за 2:0.

В 65-та минута разбъркване пред червената врата, Матай избива в корнер.

В 66-та минута супер неточен изстрел на Качер.

В 67-та минута жълт картон за Кайседо за удар с ръка в лицето на Перница.

В 68-та минута шут на Перница от дистанция, рикошет и нов корнер.

В 72-та минута блокиран шут на Кайседо.

В 73-та минута изстрел на Матай отдалеч в аут.

В 75-та минута спестен жълт картон за Качер за фаул срещу Жеферсон.

В 76-та минута нов блокиран шут на Вилдшут.

В 77-та минута Кери с пас от корнер, Кайседо с удар с глава в аут, нов спестен жълт картон за Хори за удар с ръка срещу Жеферсон.

В 78-та минута Вилдшут с пробив отляво и удар-пас в ръцете на Хрушка.

В 79-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Хори.

В 80-та минута жълт картон за Яношек за бавене на играта.

В 83-та минута Вилдшут на Йомов, той вдига на Кайседо, който играе с ръка, Хрушка с ръка вади в корнер.

В 85-та минута Йомов с пас в пеналта, Вилдшут само я докосва с глава.

В 87-та минута Кери намира Кайседо, той не успява да овладее добре.

В 91-та минута пас към Хори, но Антов се справя и Бусато лови.

В 94-та минута удар на Кери в ръцете на Хрушка.

В 97-та минута центриране от корнер, Ахмедов с подарък към Хибш, той бие в гърба на Москера, засада.

В 98-та минута Кайседо е изведен от Антов, но след слаб контрол вади в аут.

В 100-та минута жълт картон за Лам за оспорване на съдийско решение. В същата минута удар в ръцете на Бусато от Яношек от пряк свободен.

В 106-та минута Брабец взима капитанската лента.

В 111-та минута втори жълт и червен картон за Кайседо за нарушение срещу Качер.

В 117-та минута жълт картон за Хавел за фаул срещу Кери.

В 119-та минута центриране на Кери от пряк свободен, Жеферсон с глава от първа греда дава назад, където Матай с глава и летящ плонж забива топката в мрежата за 3:0 и праща ЦСКА в групите на Лига на конференциите.