• 52мин

11. Ешкердиня (Вихрен)

• 90+2мин

6. Кирил Котев (ЦСКА)

Начало - Отборът на ЦСКА тръгва от центъра на терена и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

4' - срещата започва с лек териториален превес за отбора на ЦСКА

4' - невероятен пропуск за ЦСКА. Маркиньос пробива през центъра и извежда чудесно Мартин Тошев, който се разминава с топката на границите на наказателното поле, там Здравко Лазаров овладява и стреля, но право в ръцете на вратаря Лучини

9' - първи корнер за гостите отляво, центрирането е към близката греда, но топката излиза в аут

12' - далечен изстрел на Маркиньос минава високо над напречната греда в аут

14' - опасна атака за Вихрен. 19.Лукас стреля с глава от точката на дузпата, но топката минава над напречната греда

19' - Йордан Тодоров пробива отдясно и центрира в наказателното поле, където Здравко Лазаров се разминава с топката

26' - играта се води предимно в центъра на терена

30' - първи ЖК в мача, получава го 17.Ериверскон за грубо нарушение срещу Мартин Тошев в половината на Вихрен

37' - играта се води предимно в центъра на терена

42' - пробив на Тодор Янчев отдясно, топката е центрирана към Здравко Лазаров, който е изпреварен и топката е изчистена в корнер отдясно

45' - две минути добавено време

45'+1' - ЖК на 11.Соуза за бавене на играта

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 22.Ели Маркес, влиза 21.Удоджи

50' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 21.Удоджи - Здравко Лазаров центрира от корнер отляво, топката е насочена на границите на вратарското поле, където Удоджи засича с глава за 1:0

52' директен ЧК на 11.Соуза - 11.Соуза, който има един ЖК, получава директен ЧК за удар с лакът и поема преждевременно към съблекалните

60' - ЖК на 10.Карадимитровски и на 21.Удоджи за спречкване между двамата

63' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 15.Николай Чипев

65' - ЖК на 5.Тодор Янчев за нарушение в половината на ЦСКА

65' - първа смяна в отбора на Вихрен. Излиза 19.Лукас, влиза 7.Писани Гастон

71' - играта е накъсана и се води предимно в центъра на терена

73' - ЖК на 4.Бруно Паец за грубо нарушение срещу Удоджи

78' - красив опит за прехвърляне на вратаря на Вихрен от страна на Данчо Тодоров, но топката минава малко над напречната греда

79' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 88.Фелипе Да Коща, влиза 34.Гардар Гунглаусон

85' - втора смяна в отбора на Вихрен. Излиза 29.Ивайло Димитров, влиза 30.Арцизис

88' - ЖК на 20.Сантош за симулация в наказателното поле на ЦСКА

90' - три минути добавено време

90'+1' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 6.Кирил Котев - Котев засича с глава едно центриране на корнер отдясно за 2:0