• 50мин

77. Жузе Фуртаду (ЦСКА)

• 53мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

Начало - около 5000 души на стадион Българска армия. Теренът е в добро състояния въпреки проливния дъжд, излял се преди час над София. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

5' - невероятно извеждане на Петре по дясното крило, който напредва и пробва удар от въздуха, но топката минава встрани от вратата

7' - Петре отдяно извежда Фуртадо, който е сам пред вратаря на гостите Илион. Страничният помощник обаче маркира засада

11' - нарушение отдясно на наказателното поле на ЦСКА

12' Гол за Динамо 2.Зорак Кастел - последва остро центриране по земя от заученото положение. Там топката преминава през армейската защита и попада в краката на Зоран Кастел, който необезпокояван я промушва във вратата на Ивайло Петров

16' - засилващ се натиск за армейците, без обаче да достигат до опасни голови положения

18' - Фуртадо се бори с трима в наказателното поле на Динамо, успява да задържи, но в крайна сметка е блокиран от защитата

21' - Данчо Тодоров е изведен красиво зад гърба на защитата на Динамо, стреля с глава и отново последва сигнал за засада

21' - фаул и пред наказателното поле на гостите срещу Йордан Тодоров, почти фронтално на Илион. Трика застава зад топката, но ударът му се спира в стената

29' - играта се води предимно в центъра на терена, с лек превес за ЦСКА

34' - поредно центриране от корнер, но там лошо играе с глава Валентин Илиев

36' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - от дясното крило топката е центрирана успоредно на голлинията, на няколко метра пред вратаря. Трика овладява и с мощен шут разтрелва Илион

39' - Флорентин Петре нанася смразяващ удар по топката, фронтално на Илион, но вратарят спасява, а последствие Велизар праща кълбото в аут над гредата

41' - ново разбъркване в наказателното поле на Динамо, топката отива към Тунчев, който от положение на засада стреля и вкарва гол, но той в последствие бива отменен

45' - една минута добавено време

45'+1' Греда за ЦСКА - Велизар Димитров отляво в наказателното поле, стреля по диагонал в ъгъла на вратата, но с последни сили Илион отклонява леко топката и тя се удря в гредата, след което е изчистена напред

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето за отбора на ЦСКА. Излиза 4.Франциско Мартос, в игра 6.Сергей Якирович

47' - Петре стреля от границата на наказателното поле, но вратарят блокира със сетни сили, топката се отклонява надясно към Данчо Тодоров, който стреля със странична ножица - Илион отново отбва

50' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 77.Жозе Фуртадо - невероятно центриране на Велизар Димитров отдясно, там вратаря плонжира и избива напред, където Фуртадо около точката на дузпата се засилва и по земя шутира покрай Илион

53' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - Валентин Илиев овладява топката отдясно на аутлинията в наказателното поле, след което връща назад към Трика, който засича и вкарва своя втори гол в мача

59' - невероятно извеждане на Петре сам срещу вратаря. Румънецът напредва и решава да стреля с външен фалц, но топката минава точно до лява греда на вратата на Динамо

62' - два невероятни пропуска за отбора на ЦСКА. Първо Трика в наказателното поле вместо да шутира, праща топката към Илиев навляво, който веднага стреля, но над вратата. В следващата атака Фуртадо пресича пас и продължава към Якирович, който излеза сам срещу Илион и стреля покрай гредата

66' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 77.Жозе Фуртадо, влиза 31.Мирослав Манолов

69' - канонада от финтове и положения пред вратата на живия герой - Илион! Топката обаче не влиза във вратата

73' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 3.Александър Тунчев, в игра влиза 5.Кирил Котев

75' ГОООООЛ за ЦСКАААА!!! 18.Флорентин Петре - от центъра на терена тръгва Трика, напред по лявото крило. Петре спринтира от половината на ЦСКА, овладява топката в наказателното поле и стреля покрай вратара за 4:1

84' - значително спада темпото на игра. И двата отбора разиграват предимно в центъра на терена

90' - две минути добавено време