• 54мин

29. Тасио (ЦСКА) асистенция - Иван Бандаловски

• 71мин

17. Анисе (ЦСКА)

ЦСКА​ постигна победа с 3:1 срещу гостуващия тим на Етър в мач от VІІ-я кръг на родния шампионат. Гостите поведоха след гол на Хикмет в 30-ата минута на Химет, но червените направиха пълен обрат след попадения на Сержиньо в 44-ата, Тасио в 54-ата и Анисе в 71-ата минута.

По-дейния отбор на терена бе този на ЦСКА, като момчетата на Стойчо Младенов владееха топката повече от съперника и опасностите пред вратата на Етър не закъсняха. В 5-ата минута Карачанаков центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Мишо Венков стреля неточно с глава. Последва атака за гостите, при която Анев центрира остро в наказателното поле на ЦСКА, но там нямаше негов съотборник, който да засече токата. В 11-ата минута Сержиньо даде хубав пас към Антон Карачанаков, който изпревари Маркес  и стреля към вратата, но за съжаление прати топката в аут. В 17-ата минута Венков направи добро включване по левия фланг на атаката и намери с центриране Нджонго Присо. Камерунецът обаче много бавно обработи топката, а ударът му бе повече от разочароващ. Противно на логиката гостите от Велико Търново поведоха с гол в 30-ата минута. Хикмет бе изведен зад червената защита и останал сам срещу Томаш Черни пусна топката покрай вратаря и откри резултата. В 35-ата минута бе направен и първата смяна в мача, тя бе за състава на ЦСКА. Тасио замени неубедителния Нджонго Присо. В 41-ата минута след центриране в наказателното поле Иван Бандаловски стреля с глава, Цанков изби право в краката на Апостол Попов, централният бранител също опита изстрел, но в крайна сметка топката излезе в ъглов удар. В 43-ата минута за малко груба грешка на Тошко Янчев да доведе до неприятности за Черни, но капитанът мигновено се поправи и отне топката от Садула. В 44-ата минута Анисе пусна пас към Тасио в наказателното поле, кълбото попадна в Сержиньо, който стреля, но ударът му бе спасен. При последвалата добавка обаче топката се оплете в мрежата и резултатът бе изравнен.

В 54-ата минута армейците направиха пълен обрат след гол на Тасио. Иван Бандаловски намери с добро центриране Тасио във вратарското поле, където таранът се разписа. В 58-ата минута техничен изстрел на Сержиньо от фаул бе спасен с вещина от Цанков. В 63-ата минута на терена се появи бившият играч на ЦСКА Дормушали Саидходжа, който замени Луис Едуардо. Минута по-късно официален дебют с червената фланелка направи Серж Нюиаджи, след като играта напусна Антон Карачанаков. В 67-ата минута Пламен Крачунов получи жълт картон за нарушение срещу Петров. В 69-ата минута играчите на Етър получиха правото да изпълнят пряк свободен удар в опасна близост до вратата на Черни. те изпълниха заучено това статично положение, но червената отбрана се справи с центрирането на Садула. В 70-ата минута Анисе бе изведен очи в очи с вратаря на гостите, финтира го, при което халфът бе спънат от Цанков. Реферът отсъди дузпа и показа жълт картон за вратаря. Потърпевшият застана зад топката и не остави шанс за вратаря – 3:1 за ЦСКА. В 73-ата минута Хикмет напусна, а на негово място се появи Станкев. В 78-ата минута и Илияс Кириакидис направи дебют с червения екип, след като замени Тодор Янчев. До края на мача не се случи нищо интересно, като жълти картони получиха Апостол Попов, Сержиньо и Серж Нюиаджи.