25. Раул Албентоса (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 68мин

Автогол

45. Миха Гороневшек (Каспий)

Във 2-та минута грешка в защитата на Каспий - Тиаго отнема, напредва и бие на сантиметри встрани от вратата.

В 7-та минута отново грешка в синьо води до върната рискована топка към вратаря, Соу отнема, но топката му бяга напред и вратарят спасява.

В 8-та минута слаб и неточен удар на Шестаков след рикошет излиза в корнер.

В 10-та минута след изпълнение на корнер топката е изчистена и Тиаго от дистанция отправя шут над вратата.

В 13-та минута Соломон-Отабор пробива отляво, връща към Малинов, той дава на Пинто, който отдалеч стреля в ръцете на вратаря.

В 14-та минута разбъркване след корнер, Гълъбов не съумява да бие добре, в ответната атака Хайрулин се озовава сам срещу Черниаускас, но опитва техничен удар встрани от вратата.

В 20-та минута Соломон-Отабор пробива отляво и подава на Тиаго, той се засуетява и защитник чисти в корнер.

В 24-та минута след изпълнение на пряк свободен се заформя разбъркване и Малинов, а след него и Гълъбов не успяват да се възползват.

В 25-та минута пробив отляво на Сахалбаев, центрира опасно, Черниаускас спасява, а след това и лови отскочилата топка.

В 32-та минута бърза контра на армейците, Соу пробва да намери Тиаго, топката е избита от защитник.

В 35-та минута Тиаго с чудесен пас извежда Соу, който сам срещу вратаря не бърка и пуска топката покрай него за 1:0.

В 37-та минута Малинов е изведен в наказателното поле, но последното му докосване е малко по-дълго и защитник чисти в корнер.

В 39-та минута атака отляво на червените, Соломон-Отабор връща на Мазику, който чудесно слага топката на главата на Соу за втория му гол в ъгъла - 2:0.

В 41-та минута Хайрулин с удар над вратата от дистанция.

В 42-та минута Соломон-Отабор прави нов пробив отляво и връща към Малинов, той красиво пропуска и Пинто бие в аут.

В началото на второто полувреме след направените смени капитан на армейците е Албентоса, а на казахстанците Аязбаев.

В 55-та минута Евандро намира перфектно Ахмедов в наказателното поле, той шутира, но вратарят избива.

В 57-та минута Кери центрира от пряк свободен, Ахмедов бие неточно с глава над вратата.

В 61-та минута след центриране от корнер на Кери, Албентоса е най-съобразителен и отблизо вкарва за 3:0.

В 65-та минута Давидов пробва коварен удар по диагонал, вратарят изпуска, но после лови.

В 68-та минута Кери се преборва за топка в центъра на терена, напредва и се врязва в наказателното поле, бие силно и след рикошет в Гороневшек топката влиза във вратата за 4:0.

В 73-та минута далечен удар на Кери в ръцете на вратаря.

В 74-та минута Юрич пресича пас и тръгва към наказателното поле като стреля силно покрай вратата.

В 80-та минута удар на Арменов от пряк свободен, Шаламанов избива, веднага след това и Набиханов бие, топката се удря в Томаш, но Шаламанов пак се намесва.

В 81-та минута съдията имаше основание да даде дузпа за фаул срещу Юрич, но замълча.

В 82-та минута Йорданов е изведен и бие, но в ръцете на вратаря, в същата минута пас и към Юрич, който е изпреварен от защитник, а накрая и Албентоса можеше от воле да бие, но не успя да нацели добре топката.

В 83-та минута Евандро с пробив, след който Йорданов на два пъти стреля, но бе блокиран.

В 87-та минута Евандро подава на Смоленски, той пробва удар, но е блокиран - корнер.

В 89-та минута Кери с удар от пряк свободен в аут.