Треньор на ЦСКА: Ферарио Спасов

20. Жоау Паулу Бриту (ЦСКА)

• 52мин

Аспарух Лазаров (Конелиано)

Днешната контролна среща, играна на базата в Панчарево от 15:30 часа между ЦСКА и Конелиано, завърши с равенство 1:1. Двете полувремена на срещата бяха от по 30 минути. Мачът бе дебют на Стойко Сакалиев с екипа на армейците.

Най-важните моменти от мача:

10-а мин. - силна атака на гостите по дясното крило, топката попада в краката на централния нападател Николов от Конелиано, който с мощин шут разтриса лявата греда на вратата на Генко Славов

25-а мин. - Жоао Паоло Брито вкарва красив гол за червените, като от 40 метра с мощен удар прехвърля излезлия много напред вратар на Конелиано и така открива резултата

34-а мин. - отменен втори гол на Брито, поради отсъдена засада

52-а мин. - 1:1. Аспарух Лазаров изравнява резултата след грешка в нашата защита, която го оставя непокрит в наказателното поле

58-а мин. - при поредната атака на червените, Заков е изведен по дясното крило и отправя силен удар към вратата, но топката удря греда

В дебютния си мач с екипа на армейците, Стойко Сакалиев имаше няколко много удобни положения за реализиране на гол, дори при едно центриране вкара топката в мрежата, но за жалост с ръка и голът бе отменен.