Треньор на ЦСКА: Ферарио Спасов
  • 12мин

24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Победа с 2:0 над Конелиано записаха армейците днес на базата в Панчарево в третата си контрола от втория етап на подготовката си в България.

Още в 12-тата минута, след центриране на Муджири, Костадин Хазуров подложи крак на далечната греда и вкара за 1:0.

В самия край на първото полувреме Евгени Йорданов отбеляза за 2:0. При един фаул отдясно на наказателното поле топката бе центрирана на точката на дузпата, където Йорданов с глава направи резултата 2:0 в полза на ЦСКА.

Неприятна контузия получи футболист на Конелиано, който през второто полувреме пукна кост на десния си крак.

През второто полувреме отново армейците диктуваха темпото. На няколко пъти Мирослав Манолов и Костадин Хазуров имаха шанс да покачат резултата, но добрата игра на вратаря на гостите запази цифровото изражение непроменено до края на мача.