22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Рубен Пинто

В 3-та минута удар на Кери от дистанция в ръцете на Георгиев.

В 5-та минута балонен неточен удар на Нашименто от пряк свободен.

В 7-та минута спестен жълт картон за Нашименто за фаул срещу Антов.

В 14-та минута невероятен пропуск на Енрике след дълъг пас на Занев, бразилецът между Каргас и Георгиев бие на милеметри в аут.

В 16-та минута след чудесен бърз пас на Кери от съдийска топка, Соу с плонж с глава - рикошет в Каргас и топката влиза в левия ъгъл за 1:0.

В 17-та минута жълти картони за протести за Алар и Нашименто.

В 18-та минута груб фаул на Нашименто срещу Малинов, спестен жълт и респективно червен картон.

В 19-та минута жълт картон за Каргас за опит за убийство срещу Кери.

В 21-та минута атака на червените и удар от ъгъла на наказателното поле на Кери се удря в сглобката на гредата.

В 23-та минута удар на Тиам в аут.

В 26-та минута неточен удар на Алар встрани на вратата.

В 27-та минута атака на Левски и разбъркване, защитата на ЦСКА се справя самоотвержено.

В 32-та минута центриране от корнер на Занев, Холмар сваля Соу, Гълъбов бие и удря напречната греда.

В 33-та минута неразбирателство между Занев и Бусато, Иванов краде топката и е свален от Бусато - съдията дава дузпа.

В 34-та минута жълт картон за Бусато.

В 35-та минута Горанов вкарва със силен удар горе леко вдясно - 1:1.

В 38-та минута жълт картон за Антов.

В 42-та минута силен удар на Соу на сантиметри в аут, а толкова разделят и Евандро за добавка.

В 43-та минута далечен удар на Соу в ръцете на Георгиев.

В 46-та минута след центриране от несъществуващ фаул на Алар, Холмар отколява с глава и Тиам с глава с плонж вкарва за 1:2.

В 46-та минута на второто полувреме невероятен пропуск на Малинов след удар с глава в аут след пас на Тиаго.

В 57-та минута чудесен пас на Антов към Малинов, той преодолява Холмар и е свален с ръце от защитника - дузпа и жълт картон за Холмар.

В 58-та минута от наказателния удар силен удар на Кери в десния ъгъл на вратата, Георгиев докосва топката, тя се удря в гредата и влиза за 2:2.

В 62-та минута центриране на Иванов и през двама в червено Славчев с глава вкарва за 2:3.

В 67-та минута след пас на Тиаго, Соу с глава в ръцете на вратаря.

В 69-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Горанов, веднага след това и жълт картон за Славчев за протести.

В 70-та минута жълт картон за Крушчич за протести.

В 71-та минута Райнов бие с глава, Бусато лови, това след центриране от пряк свободен на Горанов.

В 72-та минута жълт картон за рожденика Димитър Вутов за протести.

В 74-та минута центриране на Тиаго от корнер, Соу с удар с глава над вратата, след това жълт картон за Пинто.

В 76-та минута удар от дистанция на Кери в ръцете на Георгиев.

В 78-та минута Турицов пробива добре и подава, но Джеси с неточен удар над вратата.

В 80-та минута Джеси към Малинов, той пробва да центрира - корнер.

В 86-та минута жълт картон за Найденов за фаул срещу Мазику.

В 88-та минута пас на Тиаго към Соу и Георгиев в последния момент боксира. В същата минута пас отдясно на Пинто и Соу с глава вкарва вдясно - 3:3.

В 91-та минута след корер Гълъбов с много неточен удар с глава в аут. В същата минута нов пас на Пинто и разбъркване, но топката е избита.

В 94-та минута страхотно подаване на Джеси и Ахмедов с глава не успя да улучи и вкара сам срещу вратата.

В 95-та минута ново разбъркване в наказателното поле на Левски, Ахмедов не успява да овладее добре и е отсъдено нарушение.