• 37мин

• 66мин

8. Том (Литекс)

Край на мача.

92′ Жълт картон за Ели Маркес.

90′ Три минути добавено време.

85′ Играта напусна Владимир Манчев на негово място влезе Ели Маркес.

79′ На мястото на Евгени Йорданов в игра влиза Гардар Гунлаугсон.

78′ Йордан Тодоров излезе сам срещу Голубович, но реши да подава към Манчев и топката бе пресечена.

76′ Машадо центрира към Манчев, който с глава стреля на сантиметри от дясната греда.

71′ Жълт картон за Маркиньос.

71′ Смяна за Литекс излиза Ду Бала влиза Дуду.

68′ Евгени Йорданов напусна принудително терена.

65′ Втори жълт и съответно червен картон за №8 Том от Литекс за груб фаул срещу Евгени Йорданов.

61′ Йордан Тодоров е фаулиран в близост до наказателното поле на гостите. Да Коща центрира към Котев, който стреля над гредата.

55′ Смяна в състава на Литекс излиза Бертин влиза Емил Ангелов.

54′ Няколко отлични пробива на Фелипе Да Коща. Защитата на Литекс изитва затруднения, когато топката е в португалеца.

51′ Нервно начало на вторто полувреме. Действията се развиват предимно в центъра на терена.

Начало на второто полувреме.

45′ 1 минута допълнително време.

36′ Гол за ЦСКА!!!!Владимир Манчев е изведен сам срещу Голубович и го разстрелва за 2:0.

33′ Йордан Тодоров извежда отлично Маркиньос, който стреля над напречната греда.

29′ Жълт картон за Том за оспорване на съдийско решение.

27′ Поредно центриране на Маркиньос и отново Голубович успява да се справи.

25′ Жълт картон за Барт след грубо влизане в краката на Да Коща.

24′ Гол за ЦСКА!!!!! Владимир Манчев открива резултата в полза на ЦСКА, но главен виновник за попадението е Филипе Да Коща, който открадна една топка от защитата на Литекс, намери Викторс Морозс, който стреля в дясната греда, а Владо Манчев отблизо откри.

23′ Отлично центриране на Маркиньос, но Голубович лови.

18′ Маркиньос е фаулиран на границата на наказателното поле. Зад топката застана Филипе Да Коща, който със силен удар затрудни вратаря Голубович. Избитата топка попадна във Филипе Машадо, но той стреля над напречната греда.

16′ Принудителна смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Здравко Лазаров влиза евгени Йорданов.

11′ Здравко Лазаров центрира от дясното крило към включилия се в предни позиции Кирил Котев, но Голубович скача и избива.

7′ Отново ъглов удар за ЦСКА. Здравко Лазаров центрира параболично, но от голлинията 6. Алексис Бертин чисти с глава.

2′ Корнер за ЦСКА.Здравко Лазаров центира, но защитата на гостите се справя.

Начало на мача. ЦСКА започва от центъра на терена и ще атакува на дясно от централната трибуна.

Мачът е отложен с един ден заради обилен снеговалеж.