• 84мин

11. Георги Бабалиев (Локо Сф) асистенция - Светослав Диков

30. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Тибо Вион

В 1-та минута балонен удар на Долапчиев.

В 7-та минута Пеняранда нахлува в наказателното поле вдясно и е фаулиран от Цветков - съдията дава дузпа.

В 8-та минута зад топката застава именно Пеняранда и с плътен удар в левия ъгъл на вратата прострелва Митрев за 1:0.

В 9-та минута удар на Семерджиев в ръцете на Евтимов.

В 12-та минута удар на Долапчиев от пряк свободен, Евтимов спокойно лови.

В 14-та минута шут на Пеняранда от дистанция, Митрев хваща.

В 16-та минута Долапчиев нахлува в пеналта, опит за удар, Турицов блокира прекрасно.

В 20-та минута центриране от корнер, разбъркване пред червената врата, Турицов чисти. В същата минута двойно между Орачев и Цветков, но Вион с класен шпагат вади в ъглов удар.

В 21-та минута директен удар от него на Цветков, Евтимов блестящо избива. В същата минута жълт картон за Семерджиев за фаул срещу Синклер.

В 24-та минута нахлуване на Цветков в наказателното поле след пас на Диков - корнер.

В 25-та минута Долапчиев с удар в аут.

В 26-та минута жълт картон за Занев за фаул срещу Диков.

В 28-та минута удар на Цветков от пряк свободен, ъглов удар след рикошет.

В 30-та минута Тиаго центрира отляво, след това Пеняранда овладява и подава отдясно, Синклер бие на сантиметри в аут.

В 34-та минута бърза контра на червените, Пеняранда центрира - корнер.

В 36-та минута страхотен пробив в центъра на Пеняранда, пас към Соу, той се забавя и топката му е отнета.

В 45+1-та минута блокиран удар на Занев.

В 47-та минуа удар на Милошев встрани от вратата.

В 52-та минута жълт картон за Енрике за нарушение срещу Семерджиев.

В 53-та минута прекрасен рейд на Пеняранда и шут на милиметри в аут.

В 55-та минута отличен пас на Пеняранда към Чарлз, той нахлува и пробва удар, блокиран от вратаря, Енрике се бори, но губи.

В 65-та минута страхотен пробив на Чарлз и чудесен пас към Тиаго, който с точно пласиран удар в левия ъгъл прави резултата 2:0.

В 67-та минута пробив на Чарлз и опит за пас, топката се спира в ръката на защитник, съдията е безмълвен.

В 68-та минута опит за удар на Диков - блокиран.

В 70-та минута грешка на Кери, Ферари нахлува и следва пас, Юга овладява сигурно. В същата минута Пеняранда пробва да изведе Соу, Митрев хваща пред него.

В 74-та минута Чарлз отнема топка от защитата, надбягва защитник и лъже Митрев, следва удар, но Петков избива от голлинията.

В 77-та минута жълт картон за Ферари за фаул срещу Пеняранда.

В 78-та минута Юга към Чарлз, той с опит да изведе Кайседо, Митрев излиза и лови.

В 83-та минута секунди след като излезе от игра Вион куриозно се върна на мястото на Чарлз, който излезе с контузия.

В 84-та минута Живков не успява да гардира добре топката, Стефанов я взема на аутлинията и подава, Диков я сваля на Бабалиев и той отблизо намалява за 2:1.

В 85-та минута отличен дълъг рейд на Вион отдясно и пас към Кайседо, който с глава увеличава на 3:1.

В 90-та минута страхотен пробив на Кайседо отляво, натиснат е от защитник и пробва да подаден, Митрев лови.

В 90+2-та минута Кери с пас към Ахмедов, борба и корнер.

В 90+3-та минута Варела с пас, избита топка, Турицов с удар над вратата.