• 33мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

• 42мин

28. Маркиньош (ЦСКА)

Начало - мачът се играе пред празни трибуни на стадион Българска армия, поради наказание за отбора на ЦСКА от миналия шампионат

2' - Чипев центрира към Йорданов. Той търси съотборник, но Ставрев уловя

6' - Маркиньос центрира, топката е избита от защитник на Локомотив, Маркес стреля, но топката излита в аут

8' - Заков стреля към Беконо, но топката не намира вратата на ЦСКА

10' - точен удар на Тодор Янчев, но в ръцете на Ставрев

12' - Чипев центрира от корнер, след което Морац стреля неточно с глава и топката излиза в аут

20' - играта се води предимно в центъра на терена

22' - силен удар на Зе Руи от далечно растояние, но топката излиза в аут малко встрани от дясната греда

23' - опасна атака за Локомотив. Въндев влиза в наказателното поле отляво и стреля силно, но Беконо лови

27' - невероятен пропуск за Локомотив. 15.Кюмюрджиев е изведен сам срещу Беконо, но се засуетява и стреля слабо

31' - Евгени Йорданов получава пас във вратарското поле, но стреля неточно

33' ГОООЛ за ЦСКАААА!!! 19.Евгени Йорданов - Маркиньос овладява една топка и навлиза в наказателното поле отдясно. Топката е насочена към границите на вратарското поле, където Евгени Йорданов необеспокоявано откира резултата за 1:0

35' - далечен, силен удар на Маркиньос, но топката излиза в аут отляво

40' - играта се води предимно в центъра на терена

41' - красива атака на ЦСКА. Маркес центрира отляво, около точката на дузпата, където Евгени Йорданов прави опит за задна ножица, но е отсудено нарушение

42' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 28.Маркиньос - Маркиньос овладява една топка на границите на наказателното поле, технично преодолява защитник и стреля неспасяемо в долния десен ъгъл за 2:0

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на почивката в отбора на ЦСКА. Излиза 20.Митя Мьорец, в игра 3.Павел Виданов

51' - опасна атака за ЦСКА. Далечен удар на Зе Руи, Ставрев избива, топката попада на главата на Йордан Тодоров, но кълбото излиза в аут

52' - ЖК на 28.Маркиньос за нарушение срещу вратаря Ставрев

58' - играта се води предимно в центъра на терена

59' - смяна в отбора на Локомотив. Излиза 24.Сечков, влиза 20.Тон

60' - ЖК на 17.Зе Руи за нарушение в центъра на терена

62' - смяна в отбора на Локомотив. Излиза 11.Даксон, влиза 17.Тодоров

64' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Евгени Йорданов, влиза 8.Мартин Тошев

65' - невероятен шут на Маркиньос от границите на накзателното поле, но топката излиза в аут, над напречната греда на Ставрев

69' - трета, последна смяна в отбора на Локомотив. Излиза 21.Заков, влиза 14.Илиев

71' - невероятен пропуск за ЦСКА. Тодор Янчев е изведен от Мартин Тошев, сам срещу Ставрев, но вратаря лови

73' - ЖК за 5.Милиев за непозволено спиране на опасна контраатака на ЦСКА

74' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 9.Владислав Златинов

80' - силен шут на Златинов от малък ъгъл, но топката минава високо над вратат в аут

87' - играта е равностойна, без опасности и пред двете врати

90' - три минути добавено време