7. Христо Янев (ЦСКА)

• 76мин

24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

Начало на мача - първа топка за гостите. По трибуните има около 2000 зрители

1-ва мин. - Христо Янев нахлува в наказателното поле отдясно, стреля и вкарва шеметен гол, но съдията отсъжда засада

2-а мин. - отново атака на Янев, който навлиза остро в наказателното поле, пуска топката успоредно на голлинията, но там няма кой да я засече

4-а мин. - Христо Янев центрира отляво към Брито, той поема на дъгата пред наказателното поле, извърта се и стреля, но топката излиза корнер. След корнера топката е изчистена от защитата на гостите

8-а мин. - фаул срещу Брито отдясно на наказателното поле. Нарушението е вътре, но реферът сочи линията отвън. Христо Янев застава зад топката

9-а мин. - ГОООЛ на САКАЛИЕВ! След изпълнението на фаул от Янев, Сакалиев с глава насочва топката във вратата на Манолков - 1:0

11-а мин. - ВТОРИ ГОЛ за армейците! Тодор Янчев! След изпълнение на корнер отдясно на вратата на Манолков, топката подминава всички и отива при непокрития капитан на ЦСКА, който със силен шут по земята вкарва втория гол

15-а мин. - Емил Гъргоров е изведен от Брито, нахлува с топката в наказателното поле, като в последния момент топката му е избита от притичалия защитник на гостите

18-а мин. - първа опастност пред врата на Колев, Дончо Донев пробва да изведе 6.Димо Атанасов, но в последния момент Върбанов изчиства.

Играта е открита и динамична. Локомотив Сф не показва стрес от инкасираните бързи два гола

19-а мин. - отново капитанът на гостите - Дончо Донев стреля опасно към Колев, но топката в последния момент е избита

22-а мин. - чудесен пробив на Брито отдясно, финтира двама защитници на Локомотив, но ударът му е избит

24-а мин. - ново грубо нарушение срещу Христо Янев. Отсъденият пряк свободен удар обаче е на неговата любима позиция. Той изпълнява фронтално и леко вляво и праща топката в стената

28-а мин. - с 30-метров пас Хаджи извежда Бадема в наказателното поле на Локомотив, Гъргоров навлиза на скорост и финтира защитник на гостите, стреля и максимално затруднява Манолков

29-а мин. - удар от около 30 метра на Мартин Топузов развесели публиката на ЦСКА в сектор „Г", топката излита зад вратата на Колев

31-а мин. - Алтин Хаджи открадва една топка от центъра на терена, напредва около 10 метра, стреля силно и топката облизва десния страничен стълб на вратата на Манолков.

34-а мин. - Брито е изведен чудесно по дясното крило, навлиза в наказателното поле и пуска топката към Гъргоров, който максимално затруднява Манолков със силния си удар

38-а мин. - Христо Янев открадва топка от центъра и навлиза дълбоко в полето на Локомотив, пропуска да изведе Гъргоров и решава да играе сам, след което е грубо фаулиран от Юлиан Петков

39-а мин. - девета засада на Брито отсъжда страничният рефер Венцислав Гаврилов, за което е бурно освиркан от публиката на стадиона

43-а мин. - принудителна смяна в Локомотив София, излиза 13.Юлиан Петков, който след сблъсъка с Янев в 38-та минута, е получил контузия, влиза в игра 18.Александър Манов

45-а мин. - край на първото полувреме без продължения

Начало на второ полувреме - има смени в двата тима: за ЦСКА излиза 21.Стойко Сакалиев, в игра влиза 24.Костадин Хазуров. За гостите: 14.Мартин Топузов излиза, в игра влиза 20.Георги Борисов

46-а мин. - Брито получава топката в наказателното поле на Локомотив след пас на Емил Гъргоров и след два финта стреля силно в ръцете на Манолков

48-а мин. - Христо Коилов пробва да затрудни Стоян Колев с удар от дъгата на наказателното поле, топката излита над напречната греда

49-а мин. - Хазуров пробива по дясното крило, центрира остро към Гъргоров на точката на дузпата, Гъргоров стреля с глава на сантиметри от гредата

50-а мин. - Христо Янев извежда блестящо Брито по дясното крило, Брито финтира много красиво защитник на Локомотив и стреля опасно, но Манолков отразява с вещина

52-а мин. - последна смяна в отбора на гостите: излиза 6.Димо Атанасов, на негово място в игра влиза 9.Росен Каптиев

53-а мин. - втора принудителна смяна в мача днес, този път в отбора на армейците: 28.Адриан Олегов напуска терена контузен, на негово място влиза 4.Маркос Чарас

58-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Христо Янев е голмайстор на третото попадение. Алтин Хаджи навлиза в наказателното поле, лъже защитник на Локомотив, пуска топката на Хазуров, който стреля във врата, Манолков спира първия удар, но Янев довкарва отбитата топка!

60-а мин. - трета смяна в отбора на ЦСКА: излиза капитанът 5.Тодор Янчев, влиза 19.Евгени Йорданов, а 14.Светослав Петров поема капитанската лента

65-а мин. - Брито отправя поредния опасен удар в ръцете на Манолков

66-а мин. - контраатака на Локомотив Сф, топката получава Александър Манов, който вместо да бие решава да лъже Чарас, след което губи топката от аржентинският национал

68-а мин. - греда за ЦСКА. Хазуров открадва топката от защитник на гостите, стреля от границата на наказателното поле право в десния страничен стълб на вратата на Манолков

72-а мин. - поредно грубо нарушение срещу Христо Янев. На неговата удобна позиция. Янев изпълнява прекия свободен удар, а Карлос пропуска с глава да покачи резултата

74-а мин. - ЖК за Алтин Хаджи за грубо нарушение

76-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Костадин Хазуров прави резултата 4:0! Чарас навлиза по лявото крило дълбоко в полето на Локомотив, центрира феноменално на далечната греда, където Хазуров с красив плонж с глава прострелва Манолков за четвърти път

81-а мин. - Христо Янев е задържан в наказателното поле от защитник на Локомотив, но главният съдия Христо Ристосков разсмива публиката, след като отсъжда фаул на Янев, вместо дузпа за ЦСКА!

86-а мин. - поредно грубо нарушение на гостите, извършено от Кристиан Добрев, този път срещу Евгени Йорданов, на когото се оказва лекарска помощ

88-а мин. - Карлос получава лекарска помощ след като е грубо изритан от Костадин Марков

90-а мин. - 2 минути продължение отсъжда главния рефер

90+2 мин. - край на мача. С победа от 4:0 днес и общ резултат 5:0 армейците отиват на финал в турнира за купата на България!