99. Нджонго Присо (ЦСКА) асистенция - Борис Галчев

• 82мин

11. Иван Бандаловски (ЦСКА)

10. Жуниор Мораеш (ЦСКА) асистенция - Станислав Костов

ЦСКА​ разби тима на Локомотив ( София) с 4:0 в столичното дерби от XVІ-я кръг на Виктория футболно първенство. Антон Карачанаков, Нджонго Присо, Иван Бандаловски и Жуниор Мораес се разписаха за момчетата на Стойчо Младенов.

В 3-ата минута Нджонго Присо получи подаване по дясното крило, овладя топката и подаде към набралия скорост Николай Дюлгеров, който стреля от движение високо над вратата. В 10-ата минута Адемар стреля от пряк свободен удар, но топката срещна тялото на Димитров и излезе в ъглов удар. Бразилецът направи добър пробив няколко минути по-късно, като тръгна от собствената половина и стигна до наказателното поле на съперника. Там опита взаимодействие със своя сънародник Мораес, но не бе прецизен в паса. В 25-ата минута Бранеков стреля слабо с глава право в ръцете на Райс Мболи. В 28-ата минута натискът на армейците се увенча с попадение. Красив гол заби Антон Карачанаков, който финтира двама противника и с неспасяем удар прати топката под гредата. Две минути след това Присо получи добро подаване от Галчев в дясно и веднага потърси Мораес. Бразилецът засече топката, но за съжаление я прати в тялото на вратаря. В 32-ата минута след центриране от ъглов удар Ники Дюлгеров стреля с глава, но отново Галев бе на мястото си и спаси. В край на полувремето Ю.Петков получи жълт картон след пореден груб фаул срещу играч в червено.

На полувремето в състава на Локо бе направена една промяна, Богданович отстъпи мястото си на Стоев. В 53-ата минута Антон Карачанаков опита изстрел към вратата на гостите, но ударът му бе слаб и неточен. В 57-ата минута в игра за Локомотив се появи бившият играч на ЦСКА Владимир Манчев, който замени Юлиян Петков. Малко след това Адемар направи добър пробив, стигна до аутлинията и центрира, но не сполучливо. В 59-ата минута Мболи спаси силен удар на Бранеков от малък ъгъл. В 62-ата минута ЦСКА напарви първа смяна, Антон Карачанаков отстъпи на Георгиан Паун. В 67-ата минута именно появилият се Паун стреля с глава след хубаво центриране от дясно, но Галев плонжира и спаси. В 71-ата минута Манчев бе оставен непокрит в наказателното поле и стреля, но ударът не попадна в рамките на вратата. В 76-ата минута Нджонго Присо получи чудесен пас по дясното крило, финтира Бранеков и останал сам срещу Галев не сгреши, и направи 2:0 за ЦСКА. В 81-ата минута Петър Стоянов получи официално предупреждение от главния рефер. В 82-ата минута капитанът на ЦСКА Иван Бандаловски направи преднината на червените класическа, след като реализира с мощно воле от границата на наказателното поле, топката срещна гредата и се оплете в мрежата. В 85-ата минута Галчев отстъпи мястото си на Станислав Костов. Секунди след това Жуниор Мораес разстреля Галев с топовен удар с десния крак за 4:0!