• 69мин

80. Кайсара (Лудогорец)

• 78мин

23. Емил Гъргоров (Лудогорец)

ЦСКА​ продължава напред в турнира за „Купата на България” след днешния двубой, в който отстраниха носителя на трофея Лудогорец. Армейците отстъпиха с минималното 0:1, но продължават в следващия кръг след победата, която постигнаха с 1:2 в Разград.

В първите петнадесет минути на срещата двата отбора действаха предпазливо и голови опасности липсваха. В 17-ата минута Иванов опита да стреля към вратата на Черни, но там бе Бандаловски, който блокира удара. В 18-ата минута Кайсара провокира с реплика Нджонго Присо, при което камерунецът посегна да го удари. Кайсара се просна на тревата, а реферът показа директен червен картон за Присо. С човек повече гостите взеха инициативата и владееха повече топката, но така и не стигаха до вратата на Томас Черни. В 26-ата минута Генчев фаулира грубо Лукас Саша и получи жълт картон. В 32-ата минута Пламен Крачунов направи нарушение срещу Марселиньо и бе отсъден пряк свободен удар за съперника. Гъргоров стреля технично от фаула, но не затрудни Черни. В края на полувремето Кайсара направи много опасно в краката на футболист от ЦСКА, при което бе отсъден фаул за нашите, но бе спестен втори жълт картон за бранителя.

На почивката гостите направиха една промяна, като Иванов бе заменен от Бакалов. В 49-ата минута Генчев пробва удар към Черни, но защитник в червено спря пътя на топката. В 50-ата минута след поредното нарушение, което извърши Шоко получи жълт картон. В 56-ата минута Мишел Платини се измъкна от бранителите на зелените, навлезе в наказателното поле и стреля, но ударът му бе много неточен. Малко след това Моци направи изключително грубо влизане в краката на Платини и получи жълт картон. В 65-ата минута хубав атака на червените бе завършена със силен удар на Саша, но в аут.  Междувременно в игра се появи Кишада, който замени Марселиньо. В 69-атаминута Кайсара изпусна Бандаловски и го фаулира. Тук бе показан втори жълт и съответно червен картон за бранителя на опонента. В 78-ата минута резултатът бе открит след като при едно центриране в наказателното поле на ЦСКА, топката попадна в Гъргоров. Капитанът на гостите от воле не остави шанс на Черни. В 79-ата минута Александров замени Дяков, а няколко минути по-късно Бернардо Тенгариня замени Анисе. В 86-ата минута Мишо Венков получи жълт картон за оспорване на съдийско решение. В добавеното време старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов направи още две промени. Тасио и Родригес замениха Платини и Сержиньо. Вратарят Томас Черни също получи жълт картон в края на двубоя.