27. Космин Моци (Лудогорец)

• 41мин

22. Жонатан Кафу (Лудогорец)

Начало на мача. Гостите ще играят първи с топката.

2 минута. ЦСКА започва по-активно мача.

8 минута. Равностойна игра. Все още няма голови положения.

16 минута. Двата отбора водят люта битка за всяка педя на терена с поделено надмощие.

20 минута. Мощен удар на Рубен Пинто затруднява вратаря на гостите. При добавката Каранга не успява да уцели вратата.

22 минута. Остро извеждащо подаване към Каранга. Вдигната е засада.

28 минута. Жълт картон за Антон Недялков.

28 минута. Моци открива резултата с глава след прекия свободен удар.

30 минута. Разбъркване в наказателното поле на гостите. Вратарят с мъка избива удар на защитник на гостите.

31 минута. Страхотен пробив на Арсенио и Кулма, който завръшва с удар на Десподов, който минава на сантиметри над гредата.

33 минута. Хубав пробив на Десподов, но топката не стига до Кулма.

35 минута. Страхотна атака на ЦСКА. Топката стига до Пинто, който нанася удар, но в обсега на вратаря, който лови.

41 минута. Втори гол за гостите след изключително съмнително положение за засада.  Кафу бележи на празна врата след като двама играчи на гостите останаха сами срещу Китанов. Жълт картон за Манолев.

45 минута. 1 минута добавено време.

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО.

Начало на втората част
. Меркадо заменя Кулма, който получи травма.

53 минута. Топката като по чудо не попада във вратата на гостите след удар на Каранга.

56 минута. Жълт картон за Пинто.

57 минута. Жълти картони за Десподов и Лукас Саша.

59 минута. Картон и за Вандерсон.

60 минута. Удар с глава на Каранга е избит в корнер.

65 минута. Кубемба заменя Каранга.

75 минута. Съдията все пак се престрашава да вдигне засада при атака на Лудогорец.

76 минута. Руи Педро заменя Арсенио Нунеш.

78 минута. Жълт картон за Клаудио Кешеру.

84 минута. Удар на Бумал минава високо над вратата.

90 минута. 3 минути добавено време.