• 64мин

20. Петрус Бумал (ЦСКА)

84. Марселиньо (Лудогорец)

Начало на мача. Армейците първи ще играят с топката.

1 минута. Далечен удар на Марселиньо. Без проблеми за Китанов.

2 минута. Сериозно разбъркване в наказателното поле на Лудогорец. Ударът на Бодуров е избит от защитник в корнер. Вратарят на гостите получава медицинска помощ.

6 минута. Изключително динамично и двуостро начало на срещата.

6 минута. Китанов избива удар на Вандерсон в корнер. След неговото изпълнение последва разбъркване в наказателното поле на ЦСКА, което завършва със засада на играч на Лудогорец.

12 минута. Жълт картон за Каранга за нарушение срещу Моци.

14 минута. Бумал намери Арсенио на прекрасна позиция. Прехвърлящият удар на португалеца обаче мина над вратата.

18 минута. И двата отбора редуват атаки.

20 минута. Сериозно разбъркване в наказателното поле на гостите. Вратарят Ренан демонтрира класа след два поредни удара на Бодуров.

27 минута. Кулма дава прекрасен пас на Десподов, който подава на Пинто. Ударът на последния минава над гредата.

29 минута. Страхотно влизане на Пинто, но прострелният му пас не успява да стигне до друг играч в червено.

32 минута. Бумал получава медицинска помощ след нарушение на Мисиджан. ЦСКА временно е с човек по-малко.

34 минута. Бумал се завръща на терена.

35 минута. Коварен удар. Китанов избива, но топката преди това е излезнала извън терена в аут. Играч на гостите получава медицинска помощ.

36 минута. И Манолев бе за секунди извън терена. И двата отбора са вече в пълен състав.

37 минута. Удар на Пинто минава на сантиметри над гредата. Ренан само изгледа полета на топката.

39 минута. Страхотен пробив на Кулма. Каранга остана под топката.

40 минута. Бумал получава жълт картон за нарушение срещу Натанаел.

43 минута. Десподов центрира от пряк свободен удар. Кулма стреля с глава, но над вратата.

45 минута. 1 минута добавено време.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46 минута. Начало на втората част. Без промени в двата състава.

47 минута. Удар на Манолев е париран от защитник.

52 минута. Двата отбора отново се вкопчиха в ожесточена битка.

56 минута. Марселиньо за втори път е предупреден, че ще получи жълт картон, но такъв не последва.

57 минута. Жълт картон за Бодуров.

60 минута. В последните минути темпото леко спадна.

62 минута. Многоходова атака на ЦСКА завърши с гол на Каранга, но Десподов е бил в положение на засада при паса си към бразилеца.

63 минута. Дузпа за ЦСКА за игра с ръка.

64 минута. ГОООООЛЛЛЛ!!!!! БУМАЛ РЕАЛИЗИРА ХЛАДНОКРЪВНО!

66 минута. Марселиньо получава жълт картон за поредното си нарушение.

67 минута. Картон и за Моци.

68 минута. И Кампаняро с жълт картон за брутален фаул срещу Бодуров.

69 минута. Удар на Десподов е изчистен в корнер.

70 минута. Кешеру заменя Мисиджан.

70 минута. Картон и за Паломино.

71 минута. Моци сваля на земята Каранга без топка.

72 минута. Меркадо заменя Каранга.

75 минута. Марселиньо не оставя шансове на Китанов след колективна грешка в армейската отбрана.

79 минута. Кристиян Малинов заменя голмайстора Петрус Бумал.

84 минута. Кишада заменя Анисе.

85 минута. Кубемба заменя Кулма.

89 минута. Добра атака на ЦСКА. Защитник на гостите чисти от крака на Десподов.

90 минута. 3 минути е добавеното време.

90+1 минута. Китанов парира атака на гостите.

90+1 минута. Ренан изпреварва за малко Десподов.

90+3 минута. Саша ще замени Вандерсон.