• 52мин

11. Антон Ефтимов (Мак. слава)

• 73мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

Начало на мача. ЦСКА бие от центъра. Публиката на стадиона е около 1000 човека, от които 40 - фенове на Македонска слава

1-а мин. - Петров извежда Брито по дясното крило, следва центриране в наказателното поле на гостите, но там вратарят на Македонска слава се намесва добре и лови топката

2-а мин. - Гъргоров центрира в наказателното поле, където Брито овладява топката и с прехвърлящ удар се опитва да изненада Сотиров. Ударът на Брито обаче се отбива от играч на гостите в корнер, а червените претендират, че е имало игра с ръка

5-а мин. - Димитров подава към Мукаси в наказателното поле, което принуждава защитата на Македонска слава панически да чисти в корнер

6-а мин. - Петър Малинов опасно се откъсва срещу Колев, но Гай с вещина му отнема топката

7-а мин. - ГОООЛ! 1:0 за ЦСКА! Голмайстор е Емил Гъргоров. Брито пробива по дясното крило и подава добре към Гъргоров, който от точката на дузпата прави Сотиров безпомощен

9-а мин. - Антон Бачев се озовава на добра стрелкова позиция, но ударът му минава далеч встрани от вратата на армейците

15-а мин. - след центриране в наказателното поле на армейците на играч от Македонска слава, топката попада в Христо Войнов, който отправя силен удар, брилянтно отразен от Колев

16-а мин. - Герганчев пробва удар към вратата от границата на наказателното поле, спасен безпроблемно от Колев

17-а мин. - след като Мукаси му отнема топката, Стоименов в стремежа си да го спре със шпагат се самоконтузва и се свлича на земята

18-а мин. - принудителна смяна в отбора на гостите. На мястото на 5.Спас Стоименов влиза 14.Кирил Кръстев. Контузията на Стоименов е сериозна, тъй като и двата лекарски щаба му оказват помощ и той най-вероятно ще бъде качен в линейката

21-а мин. - Папарков центрира остро в наказателното поле, където първо Йорданов се разминава на сантиметри с топката, а след това Колев успява да я пресече и да предотврати по-нататъшна опасност

23-а мин. - Томаш напредва по лявото крило и отправя страховит удар от 21 м, като топката профучава малко над напречната греда

26-а мин. - Велизар Димитров е ударен без топка от играч на гостите, но съдията подминава нарушението без последствия. Миг след това Брито също е фаулиран грубо и този път съдията спира играта и показва ЖК за 4.Емил Равначки. Лекарският щаб на ЦСКА влиза на терена да окаже помощ на Велизар Димитров

30-а мин. - Шакири излиза очи в очи с вратаря Сотиров, но прибързва при удара си и топката излиза в аут

35-а мин. - Брито е изнесен на носилка след сблъсък с противников играч

41-а мин. - Ефтимов центрира остро отдясно в наказателното поле на червените, но Гай се намесва добре и чисти в корнер

41-а мин. - Максимов отправя поредното центриране в наказателното поле пред Колев, там Йорданов опитва удар с глава, минал високо над вратата

43-а мин. - Велизар Димитов е повален в наказателното поле на Македонска слава, съдията Алексиев преценява, че играта трябва да продължи

3 минути продължение на първото полувреме

45+1 мин. - ГОЛ. 1:1 Голмайстор Константин Герганчев, който измежду трима играчи отправи удар от границата на наказателното поле и успява да преодолее Колев

45+2 мин. - Александър Петров получава топката сам в наказателното поле и необезпокояван отправя удар, спасен като по чудо от Колев. Отбитата топка попада в Йорданов, който обаче се засуетява и Гай с шпагат в последния момент успява да избие топката от краката му, миг преди Йорданов да я прати в мрежата

КРАЙ на първо полувреме

Начало на второ полувреме В отбора на ЦСКА е извършена една смяна - на мястото на 21.Макдоналд Мукаси влиза 9.Агналдо Перейра

50-а мин. - Шакири подава триково към Светльо Петров от фаул, той пробва да отпарви изстрел от около 25 метра, но топката излиза в аут

52-а мин. - ГОЛ. 1:2 Македонска слава повежда в резултата, след като Ефтимов при пробив в наказателното поле отправя удар. Топката е отразена от Стоян Колев, но се отбива нещастно от Гай и влиза в мрежата на ЦСКА

54-а мин. - Емил Гъргоров е фаулиран в наказателното поле на Македонска слава, но съдията Алексиев отново остава безмълвен

56-а мин. - Шакири центрира от фаул в наказателното поле на гостите, последва разбъркване, в което Сотиров едва успява да избие в ъглов удар

57-а мин. - ЖК за 16.Антон Бачев след фаул отзад срещу Светослав Петров

58-а мин. - втора смяна в отбора на армейците. 10.Артим Шакири е заменен от 7.Христо Янев

59-а мин. - Янев центрира в наказателното поле, там Велизар Димитров плонжира и с глава отправя удар, блестящо отразен от Сотиров. Топката се връща обратно във Велизар Димитров, той отправя нов удар, но топката е изчистена

В последните минути армейците упражняват тотален натиск върху гостите

62-а мин. - ЖК за 8.Александър Петров за фаул срещу Велизар Димитров

64-а мин. - втора смяна и в отбора на гостите - на мястото на 16.Антон Бачев влиза 10.Хари Бориславов

69-а мин. - след двойно подаване между Светослав Петров и Емил Гъргоров в наказателното поле на Македонска слава Гъргоров е повален и отново съдията Алексиев подминава ситуацията

73-а мин. - ГОООЛ. Велизар Димитров изравнява резултата! След пробив на Димитров по лявото крило и двойно подаване с Гъргоров, топката се озовава пак във Велизар Димитров и той с безмилостен изстрел прави Сотиров безпомощен

75-а мин. - ГОООЛ! 3:2!!! - Гъргоров извежда Велизар Димитров в наказателното поле, там Димитров е спънат и Алексиев най-накрая отсъжда дузпа. Емил Гъргоров застава зад топката и хладнокръвно дава преднина на ЦСКА

79-а мин. - ЖК за Светослав Петров

82-а мин. - Янев пробива по лявото крило и центрира в наказателното поле на Македонска слава, където Сотиров се разминава с топката, но няма играч в червено, който да я посрещне

82-а мин. - след изпълнение на ъглов удар топката стига Гай, който непокрит на празна врата праща топката в аут

84-а мин. - ЖК за 10.Хари Бориславов заради симулация в наказателното поле на ЦСКА

85-а мин. - Велизар Димитров е откровено подкосен в наказателното поле, но съдията, който е на 2 метра от ситуацията отново не отсъжда нищо

86-а мин. - удар на Христо Янев от границата на наказателното поле се отбива от десния страничен стълб зад Сотиров, след което топката е изчистена в корнер

90-а мин. - последна смяна в отбора на гостите: на мястото на 18.Петър Малинов влиза 15.Ангел Ангелов

90-а мин. - последна смяна и за армейците - на мястото на 23.Емил Гъргоров влиза 27.Петър Златинов

3 минути продължение