99. Ней (ЦСКА)

• 51мин

• 72мин

20. Йордан Юруков (ЦСКА)

Начало - около 1000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

7' - играта се води предимно в средата на терена, с лек превес за отбора на ЦСКА

14' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Петре изпълнява фаул, фронтално на вратаря Белчев. Румънецът стреля неспасяемо за 1:0

23' - ЦСКА играе по-активно и отпитва атаки и по двата фланга, но без голови положения пред вратата на гостите

24' - първи ЖК в мача. Получава го 13.Редовски за нарушение срещу Петре в центъра на терена

26' Греда за ЦСКА! - от около десет метра, Емил Гъргоров нацелва напречнта греда на вратата на гостите от Марек

29' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Неи - Неи получава хубав пас, преодолява вратаря Белчев и реализира за 2:0

35' - невероятен пропуск за ЦСКА. Неи излиза сам срещу вратаря, но ъгълът му е затворен. Бразилецът намира Гъргоров на точката на дузпата, който непокрит стреля, но защитник на гостите чисти от голлинията

43' - силен, фронтален удар на Маркиньос на около тридесет метра от вратата на гостите. Белчев избива

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - започва да вали лек дъжд. Една смяна извършва Стойчо Младенов на почивката. Излиза 5.Тодор Янчев, в игра 9.Хосе Гарсес

51' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Неи - много красив гол на бразилеца, който засича една топка в наказателното поле на Марек, топката среща напречната греда и влиза във вратата на Белчев за 3:0

53' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Зе Руи, влиза 21.Удоджи

57' Греда за ЦСКА! - Петре центрира от корнер. Грасес засича с глава, но ударът му среща напречната греда, след което опасността е предотвратена

62' - ЖК на 14.Младенов за грубо нарушение срещу Петре

71' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 11.Емил Гъргоров, влиза 20.Йордан Юруков

72' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 20.Йордан Юруков - току що влезлия Юруков изпълнява фаул точно пред дъгата на наказателното поле на Марек и след силен изстрел резултата набъбва на 4:0

87' - първа смяна в отбора на Марек. Излиза 6.Горанов , влиза 8.Крумов

90' - две минути добавено време