19. Кирил Десподов (ЦСКА)

• 88мин

10. Петър Атанасов (Монтана)

Начало на мача. Армейците първи ще играят с топката.

1 минута. Удар на Пинто високо над вратата.

5 минута. Хубав пробив на Меркадо, който намира Пинто в наказателното поле. Ударът на португалеца е неточен.

7 минута. Удар на Симао минава над вратата.

10 минута. Симао центрира към Десподов. Той обаче не успява да овладее топката.

11 минута. Китанов с превъзходна изява след ъглов удар, при който се стигна до удар в рамките на вратата.

13 минута. Кубемба центрира, но защитник на Монтана чисти в корнер.

17 минута. ЦСКА владее топката, но чистите положения са все още рядкост.

20 минута. Далечен удар към Китанов. Вратарят се намесва уверено.

24 минута. Добра атака на ЦСКА. Съдията обаче дава нарушение в нападение на Десподов.

28 минута. ГООООЛЛЛ!!! Меркадо открива головата си сметка след асистенция на Кирил Десподов.

35 минута. ЦСКА е по-активният отбор. Сред гола обаче липсват нови чисти ситуации.

37 минута. Удар на Кулма. Вратарят на Монтана лови.

39 минута. ГООООЛЛ!!!! Кирил Десподов бележи втори гол в мача. Кулма проби и беше фаулиран от вратаря на гостите. Десподов обаче достигна до топката и я вкара във вратата.

43 минута. Брилянтна намеса на Китанов след удар с глава от непосредствена близост.

44 минута. Прекрасна възможност за ЦСКА. Пинто изведе Манолев на чиста позиция, но ударът мина на сантименти от вратата.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

Начало на второто полувреме. Без промени в съставите.

49 минута. Кубемба излиза на чиста позиция. Мощният му шут минава в страни от вратата.

55 минута. ЦСКА натиска за трети гол. Монтана се брани организирано.

55 минута. Серия от финтове на Десподов, който излиза на стрелкова позиция, но вратарят се намесва отлично.

64 минута. Равностойна игра в последните минути.

65 минута. Руи Педро заменя Кирил Десподов.

69 минута. Чиста ситуация за ЦСКА след странична ножица на Руи Педро, но самоотвержена намеса на защитник на Монтана предотвратява трети гол.

71 минута. Греда. Кевин Кубемба излезе сам срещу вратаря. Техничният му удар срещна дясната греда.

72 минута. Вратарят на Монтана отново е герой след удар на Кулма.

75 минута. Жълт картон за Манолев.

77 минута. Арсенио заменя Меркадо.

80 минута. Вратарят на Монтана спаси силен удар на Пинто. Сред това защитата блокира серия от удари на Арсенио.

84 минута. Кратко разбъркване пред Китанов. Защитата и вратарят се справят.

88 минута. Петър Атанасов намалява резултата.

89 минута. Никола Колев заменя Симао.

90 минута. 3 минути добавено време.

90+1 минута. Кулма изпуска от чиста позиция.