26. Валентин Антов (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

• 73мин

19. Росен Кръстев (Монтана) асистенция - Тони Тасев

2. Валери Христов (Монтана) асистенция - Ивелин Илиев

Във 2-та минута удар на Соу от границата на наказателното поле е блокиран - корнер.

В 3-та минута Енрике е изведен, но не успява да бие или подаде от хубава позиция.

В 8-та минута далечен и неточен удар на Тонислав Йорданов в аут.

В 9-та минута чудесен пробив на Тиаго и пас към Соу, който бие, но ударът му среща напречната греда.

В 11-та минута опасен удар от дистанция на Тиаго, Орлинов с добра намеса избива, Енрике пак овладява, нов удар на Тиаго и ъглов удар.

В 13-та минута многоходова атака на червените стига до Енрике, който подава по конец на Соу, който открива резултата - 1:0.

В 17-та минута удар от дистанция на Цветков - малко в аут.

В 18-та минута нов пробив отдясно на Енрике и пас, Соу се разминава на сантиметри.

В 22-та минута нов шут отдалеч на Тиаго в аут.

В 24-та минута слаб удар на Енрике в ръцете на Орлинов.

В 27-та минута удар с глава в аут на Цветков след пас отдясно.

В 28-та минута пас на Санкаре към Соу, гамбиецът закъснява за милиметри.

В 35-та минута изключително спорна ситуация, в която Балджийски фаулира Санкаре в центъра, съдията мълчи, Балджийски намира Илиев, Матай се хвърля на шпагат и блокира, но топката продължава към Балджийски, който изравнява, но останаха и съмнения за засада.

В 36-та минута след корнер красиво воле на Тонислав Йорданов над гредата.

В 44-та минута Тиаго центрира от пряк свободен, Юга се преборва и с глава сваля на Антов, който с удар по земя вкарва за 2:1.

В 48-та минута далечен удар над вратата на Балджийски.

В 50-та минута далечен диагонален удар на Енрике, рикошет и корнер.

В 51-та минута след пореден корнер Антов пробва с глава, рикошет и нов ъглов удар.

В 55-та минута Соу е изведен в наказателното поле, но ударът му е блокиран от защитник.

В 56-та минута Тонислав Йорданов се преборва за топка на аутлинията, ефектно преодолява Айтов, след което топката среща ръцете и на Михов и на Айтов, но съдията не дава дузпа.

В 57-та минута Белтраме е съборен на границата на наказателното поле, съдията не дава фаул, а после не дава и жълт картон за Мазику за нарушение.

В 58-та минута три поредни блокирани удара на Балджийски.

В 60-та минута центриране на Белтраме от пряк свободен води до сериозно разбъркване.

След смените в 61-та и 62-та минути капитанската лента е у Занев.

В 68-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Георгиев.

В 69-та минута силен, но много неточен удар от пряк свободен на Цветков.

В 70-та минута чудесно извеждане на Тонислав Йорданов, след добро спиране се засуетява и бяга встрани.

В 73-та минута далечен удар на Малинов е блокиран от Христов, в същата минута Тасев пробива отдясно и подава добре на Кръстев, който изравнява - 2:2.

В 76-та минута Смоленски е изведен отдясно от Белтраме, вдигната е много спорна засада.

В 77-та минута центриране отляво и Тасев бие близо с глава.

В 84-та минута жълт картон за Петров за задържане с ръка на Юрич.

В 87-та минута добра атака с двойно подаване между Занев и Белтраме отляво, но слаб пас на капитана, в същата минута Малинов с опит да изведе Юрич, Орлинов се подхлъзва, но все пак лови пред австралиеца.

В 89-та минута пас на Занев и удар с глава на Ахмедов близо до целта в аут.

В 90-та минута Илиев нахлува отдясно и подава на Христов, който триково се освобождава и бие за 2:3 в ъгъла на вратата.