4. Маркос Чарас (ЦСКА)

• 59мин

10. Митко Трендафилов (Нафтекс)

Начало на срещата - Нафтекс започват играта от центъра. На стадиона присъстват около 15000 души

5-а мин. - Йордан Тодоров центрира добре вдясно на наказателното поле, но там Агналдо Перейра с глава от удобно положение бие леко и пропуска

6-а мин. - ЖК за 6.Благомир Митрев за грубо нарушение срещу Велизар Димитров в средата на терена

7-ма мин. - ГОООЛ 1:0!! Голмайстор Велизар Димитров! След светкавична комбинация Велизар пробива бързо през наказателното поле пред слисаните погледи на няколко защитници на гостите и с отмерен удар прави Симеонов безпомощен

11-а мин. - Емил Гъргоров пробива добре в наказателното поле отляво, взаимодейства отлично с Велизар Димитров, който отправя силен удар, отразен от Симеонов

14-а мин. - ГОООЛ 2:0 !! Агналдо! Тодор Янчев извежда прекрасно Агналдо през центъра на защитата на Нафтекс, бразилецът се устремява сам срещу Симеонов и безпроблемно го преодолява, за да удвои преднината на армейците

15-а мин. - Трендафилов центрира отлично в наказателното поле отляво, там Сакалиев се извисява над нашата защита и отправя опасен удар с глава, минал близо до целта

28-а мин. - нова светкавична атака на армейците завършва с голямо разбъркване пред вратата на Нафтекс. Велизар Димитров отправя удар от точката на дузпата, но защитник в зелено с усилия пресича топката

29-а мин. - ГОООЛ!!! Светослав Петров прави резултата класически, след като бе изведен сам на около 7 метра от Симеонов, и с прехвърлящ удар добави поредния гол в мрежата му

37-а мин. - ГОООЛ!!! Янчев!!! Защитата на Нафтекс не се ориентира при една центрирана топка, Агналдо веднага овладява топката в наказателното поле и я пуска на Тодор Янчев, който от близка дистанция е оставен непокрит и разстрелва Симеонов за 4:0

42-а мин. - съдията Генов отсъжда съмнителна дузпа за спъване на играч на Нафтекс в наказателното поле

42-а мин. - Гол. Тодор Киселичков бие дузпата в десния ъгъл на Ивайло Иванов, но макар той да хваща правилно посоката, не успява да достигне топката и тя влиза в мрежата

Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - в отбора на Нафтекс има две смени: на мястото на 3.Бранимиров влиза 8.Станимир Димитров; на мястото на 19.Пенев, влиза 15.Станимир Вълков

50-а мин. - ЖК за 15.Станимир Вълков за грубо нарушение пред границата на наказателното поле на Нафтекс

51-а мин. - ГООООЛ!!! Чарас! Прекият свободен удар е изпълнен перфектно от Христо Янев и топката среща сглобката над Симеонов, Чарас се ориентира най-бързо и с глава прави добавка в мрежата

52-а мин. - Стойко Сакалиев се озовава в стрелкова позиция сам срещу Иванов, но вратарят ни блестящо спасява

55-а мин. - от пряк свободен удар на около 20 м пред вратата на армейците Станимир Димитров праща топката в дясната греда на Ивайло Иванов

58-а мин. - ЖК за 14.Даниел Христов, който на границата на наказателното поле спира устремилият се сам срещу вратаря Агналдо

59-а мин. - ЧК за 10.Димитър Трендафилов за оспорване на съдийско решение при построяването на стената. От прекия свободен удар Емил Гъргоров праща топката в стената, отбилото се кожено кълбо попада отново във футболист на армейците, следват два последователни удара, но защитата на гостите успява да блокира топката и в двата случая

62-а мин. - първа смяна за армейците. На мястото на 7.Христо Янев влиза 18.Герасим Заков

64-а мин. - ЖК за 14.Светослав Петров за нарушение пред наказателното поле на Иванов

65-а мин. - Гол.Тодор Киселичков отбелязва втория си гол в мача от пряк свободен удар на границата на наказателното поле. Топката намира пътя си в мрежата, след като се отбива от армейската стена и излъгва вратаря Иванов

73-а мин. - втора смяна за ЦСКА: на мястото на 9.Агналдо влиза 11.Стойчо Младенов (младши)

78-а мин. - последна смяна за гостите: на мястото на 6.Митрев влиза 20.Даниел Моралес

82-а мин. - последна смяна за армейците. На мястото на 8.Велизар Димитров влиза възстановилият се след контузия 2.Георги Антонов

1 минута продължение