• 72мин

• 88мин

7. Иван Павлов (Пирин 1922)

Начало: Гостите започват от центъра и нападат надясно

На стадиона има около 1500 зрители по трибуните, а днес прави впечатление, че в стартовата единайсеторка има много имена от резервите на армейците, Йешич дава шанс днес за изява на младите

4-а мин. - първа атака на гостите. При контраатака по лявото крило, топката достига аутлинията и е центрирана към 10.Илиян Мицански близо до вратата на червените, където Роберт Цаха избива

5-а мин. - добра атака и за армейците: центрирана топка по дясното крило към Юруков, топката намира Мирослав Манолов, който пробва удар със задна ножица, но е изблъскан и топката отива в аут

9-а мин. - Хазуров е изведен добре по дясното крило и центрира, но вратарят избива топката

12-а мин. - 1:0 за ЦСКА!!! Хазуров! Юруков пробива през центъра и подава към Хазуров, извеждайки го през защитата в удобна позиция сам срещу вратаря и той от десетина метра вкрава елегантно по диагонала за 1:0

20-а мин. - опит да бъде изведен Заков по лявото крило на върха на атаката, но той не успява да преодолее 3.Бодуров и топката му е отнета

В последните минути играта е предимно в центъра на терена, напълно равностойна за двете страни.

24-а мин. - Мирослав Манолов пробва силен удар от дъгата на наказателното поле, топката минава близо над напречната греда

27-а мин. - 2.Ралчовски успява да направи пробив по лявото крило на армейците, финтира Върбанов и бие, топката е избита в корнер от вратаря. След корнера топката е изчистена, а Юруков е грубо повален и се налага оказване на медицинска помощ

34-а мин. - два поредни фаула за гостите: първо 16.Стойчев стреля в стената, но съдията вижда нарушение и отсъжда непряк свободен удар за благоевградчани. Топката от изпъэлнения непряк удар е чукната към 18.Николов и той бие над напречната греда

38-а мин. - Йордан Юруков пробива добре отляво и центрира в наказателното поле на Пирин, но там топката е отнета от 3.Николай Бодуров

39-а мин. - 1:1 за Пирин реализира 18.Атанас Николов. Грешка на Цаха дава възможност на 7.Иван Павлов да отнеме по дясното крило и той центрира към далечната греда, където топката поема голмайсторът Николов

45-а мин. - 1 минута добавено време

45+1 мин. - край на полувремето

Начало на второ полувреме без смени в двата отбора

49-а мин. - голям пропуск за гол от гостите. Иван Павлов извежда отлично по лявото крило в наказателното поле 10.Илиян Мицански сам срещу вратаря Хмарук, той пробва елегантно чукване, за да вкара, но топката по чудо не влиза в очертанията на вратата

57-а мин. - първа смяна в отбора на армейците: на мястото на 26.Мирослав Манолов след дълго отсъствие на терена се появява 23.Емил Гъргоров под аплодисментите на своите фенове

60-а мин. - първа смяна и за гостите: на мястото на 16.Иван Стойчев в игра влиза 13.Мирослав Ризов

През последните 10 минути играта се води в центъра на терена, като след влизането на Гъргоров се почувства оживление в играта на червената единайсеторка

63-а мин. - 2:1 за ЦСКА!!! Голмайстор Герасим Заков! след грашка на гостите, топката попада у Емил Гъргоров, който навлиза устревно отдясно в наказателното поле и центрира към Заков, а той с глава елегантно вкарва във вратата

65-а мин. - 2:2! 10.Мицански реализира успешно този свой втори опит за гол в идентична ситуация от неговия опит в 49-тата минята на мача

67-а мин. - втора смяна при армейците: на мястото на 17.Йоел Линдпере в игра влиза за своя дебют 4.Николай Маринов

70-а мин. - 18.Атанас Николов от гостите е в наказателното поле отляво на аутлинията, центрира остро назад и 7.Иван Павлов от границата на наказателното поле отправя бомбен удар, за щастие извън вратата

72-а мин. - 3:2 за ЦСКА!! Отново Герасим Заков! Йордан Върбанов поема топка от центъра и навлиза в наказателното поле, като подава на изскочилия Заков, който стреля точно и под краката на вратаря реализира

73-а мин. - трета смяна в ЦСКА: излиза 16.Александър Бранеков, влиза 29.Ибрахима Гай

76-а мин. - втора смяна при гостите: излиза 11.Асен Георгиев, в игра 19.Петко Нинов

78-а мин. - трета смяна при гостите: излиза 4.Светослав Георгиев, влиза 8. Констадин Кацимерски

79-а мин. - отлично положение за гол на армейците, но греда: Заковм прави 30-метров пробив с топката и навлиза в наказателното поле, бие отляво по земя към аутлинията, топката посреща Маринов, стреля от много малък удар и удря горната греда, след което топката е изчистена

87-а мин. - мачът се доиграва, но прави чест на гостите, че са напълно равностойни партньори, с динамична игра на терена и качествен футбол

88-а мин. - 3:3! 7.Павлов за гостите отново изравнява резултата, след като довкара топката, която се удари в страничната греда при спасяване от Хмарук на един точно изпълнен фаул на 18.Маринов

90-а мин. - 2 минути добавено време

90+3 мин. - край на мача