Стадион: база „Панчарево“, Панчарево
Посещаемост: 1 000 зрители
Треньор на ЦСКА: Аспарух Никодимов

Асен Букарев (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Пирин (Благоевград) с 1:0 в поредната контрола от подготовката си за европейския клубен турнир на УЕФА и новия сезон във Висшата футболна лига на България. Мачът се игра в сряда вечерта на базата на армейците в Панчарево, а единственият гол падна едва през второто полувреме. Негов автор стана резервата Асен Букарев, който в 65-та минута се разписа от дузпа.

Старши-треньорът на домакините Аспарух Никодимов започна със следния състав: Лукич, Янчев, Томаш (капитан), Янев, Лечков, Манчев, Върбанов, Св. Петров, Джилио, Моке, Зафиров. След 30 минути игра Иванов смени Лукич на вратата. След почивката пък на терена излязоха Стойков, Деянов, Мирчев, Вълканов, Калчев, Букарев, Ашимов и Антонов.

В игра влезе и дошлият на проби албанец Артан Сакай, който в 79-та минута замени Джилио. Мача обаче пропуснаха Любослав Пенев и Драголюб Симонович, които имат леки здравословни проблеми. Ето защо Паро Никодимов предпочете да не рискува и не ги включи в групата за контролата.