• 50мин

7. Зоран Златковски (Пирин-Бл)

• 82мин

99. Дормушали Саидходжа (ЦСКА)

В мач от XX-ия кръг на А ФГ отборите на ЦСКА и Пирин не успяха да се победят. Двубоят, който се игра в Кюстендил, заради наказанието на армейците завърши 1:1. Червените имаха своите шансове за гол, но липста на късмет не позволи на ЦСКА да победи.

Първото полувреме започна добре за ЦСКА. Още в 6-а минута Румен Трифонов проби отляво и центрира ниско по тревата в наказателното поле, там Делев се размина с топката. Малко след това Руи Мигел пробва изстрел от границата на наказателното поле, но топката срещна  гръб на защитник. Избитата топка попадна в Данчо Минев, който шутира, но кълбото мина на вратата. В 24-а минута Делев се освободи чудесно от двама бранители на Пирин, но последвалият изстрел бе прекалено слаб. Йордан Минев пробва своя късмет след изпълнение на пряк свободен удар, но топката мина над напречната греда. В рамките на четири минути се откриха две отлични възможности за гол пред ЦСКА. И при двете ситуации бе замесен  Руи Мигел. При първото положени Трифонов центрира остро по земя, Руи Мигел отклони топката с десният си крак, но Макенджиев с върха на пръстите изби в ъглов удар. Делев  нахлу отляво и постави топката на главата на Руи Мигел, но пак липсата на късмет лиши червените от отбелязването на гол. Пирин не застрашиха вратата на Чавдаров през първата част.

Второто полувреме започна по-добре за гостите, след като в 50-а минута поведоха в резултата. Това стана след много спорно отсъждане на страничният рефер. Златковски бе оставен сам в наказателното поле на ЦСКА, стреля от воле, топката срещна горната греда и тупна на гол линията. Главният рефер първоначално не зачете попадението, но след сигнал от своя помощник зачете гола. В 65-а минута влезлият Маркиньос стреля опасно с десният крак, но топката мина много близо до левия страничен стълб на вратата. Малко след това Маркиньос подаде от дълбочина към Руи Мигел, той преодоля стражът на Пирин, но стреля много слабо към опразнената врата. Там притича Ризов и изчисти топката. В 81-а минута логичното стана и ЦСКА вкара гол. Автор на попадението бе Дормушали Саидходжа. Муши получи пас в наказателното поле, овладя топката и с плътен удар прониза Макенджиев. В последните минути на срещата символичните домакини превзеха половината на Пирин, но така и не се стигна до победен гол. Играчите на Пирин също имаха своите шансове за гол, но блестящите изяви на Чавдаров не позволиха да падне втори гол във вратата му. За нещастие Чавдаров получи контузия и бе заменен принудително от Караджов.