• 84мин

Дениран Ортега (Славия)

• 86мин

Мартин Керчев (Славия)

Срещата прочита изключително грубо. В първата минута Зе Руй открива резултата. Пет минути по-късно Мартин Керчев го фаулира и при спречкването Керчев нарича Зе Руй „Мангал“. Зе Руй и Маркиньос нападат нападателя на Славия, а съдията вдига червен картон на Зе Руй. Славия изравниха резултата в 45-тата минута.

През второто полувреме в 65-тата минута Гунльойсон вкара за 2:1. В 82-рата минута Дениран Ортега удари с коляно клавата на Ели Маркес, който бе заменен принудително. След като излезе от тенера Маркес припадна и бе откаран във ВМА. Ортега получи само жълт картон за проявата си, а минута по-късно фаулира групо да Коща и бе изгонен с червен. В 84-тата минута Керчев изравни резултата.

След края на мача безпрецедентно БФС наказа Зе Руй с лишаване от състезателни права за една среща от първенството. Подобно наказание не бе наложено на Ортега.