• 36мин

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 48мин

10. Радослав Кирилов (Славия)

Във 2-та минута Кери центрира остро от пряк свободен, с топката се разминават двама в червено, тя е отбита, Мазику към Кери наляво, той отново с пас, Виячки се разминава с топката и Йомов в ъгъла на вратата горе открива резултата - 1:0.

В 13-та минута Сораков е изведен, но Бусато го затваря - корнер.

В 14-та минута Томбак с изстрел от дистанция в аут.

В 20-та минута страхотен диагонален пас на Мухар към Кери наляво, той нахлува и центрира, Баи не успява да засече, а Виячки да избие и отново Йомов със силен удар покачва на 2:0.

В 22-та минута Мазику на Баи отляво, пас и двоен рикошет в наказателното поле, съмнения за игра с ръка на Виячки, съдията мълчи.

В 23-та минута ВАР разглежда и ощетява армейците след като не вижда изключително дългото рамо на защитника.

В 24-та минута Кери към Йомов надясно, той с пас към Баи, съмнения, че е съборен в пеналта, съдията пак не дава дузпа.

В 25-та минута Мазику се забавя и избива, рикошет и опасност, но Петков е в положение на засада.

В 26-та минута центриране в пеналтерията на Йомов, Кайседо с глава е блокиран, Баи с пас, рикошет и корнер. След него изстрел на Баи в ръцете на Вуцов.

В 29-та минута Кери с остър пас от ъглов удар, Вуцов избива.

В 31-та минута лош пас на Мухар отива в ръцете на вратаря.

В 33-та минута шут на Бакеро след пас на Тасев, Бусато избива, рикошет в Мазику и пак вратарят лови.

В 36-та минута Кери с центриране от пряк свободен, Кайседо надбягва всички и отблизо прави резултата класически - 3:0.

В 41-та минута Тасев с удар в аут от далечна дистанция.

В 42-та минута балонен удар на Кайседо над вратата.

В 45-та минута Кери отлично извежда Мазику отляво, остър пас, но няма кой да засече.

В 46-та минута с капитанската лента на белите е Кирилов.

В 47-та минута Кайседо надясно към Йомов, центриране, Керчев вади с глава в ъглов удар.

В 48-та минута след груба грешка на Мазику, Петков овладява и дава към Бакеро, той на Добрев, който обръща наляво на Кирилов, лош удар на крилото в гърба на Лам, след което Лам, Кох и Бусато изчакват Кирилов пак да бие за 3:1.

В 51-та минута ново разбъркване след пас на Добрев, Мазику чисти в корнер.

В 52-та минута от него ужасен удар на Вълчев назад. В същата минута Добрев с шут много над вратата.

В 54-та минута Кери с нов пас от пряк свободен към Лам, но той не успя да надиграе Дост.

В 57-та минута изстрел на Петков след пас на Добрев в ръцете на Бусато.

В 62-та минута Кирилов с нескопосан опит за удар след корнер.

В 63-та минута Томбак нахлува отдясно и извежда Кирилов, удар, Лам избива в ъглов удар. От него Петков с глава в аут.

В 65-та минута жълт картон за Баи за бавно излизане от терена.

В 66-та минута Виячки с удар отдалеч, Бусато вади в корнер.

В 72-та минута пас на Минчев към Петков, Бусато излиза неразчетено, но защитата се справя.

В 74-та минута Кери извежда Йомов отдясно, но пасът на крилото е в ръцете на Вуцов.

В 75-та минута Кирилов се бори и минава между двама и центрира, Бусато избива, след което и удар на Вълчев е блокиран от Мухар.

В 76-та минута Минчев с пас в наказателното поле, Кох изпреварва Бусато и вади в корнер.

В 78-та минута спестен жълт картон за Соарес за фаул срещу Кайседо. Жълт картон за Вълчев за реплика към съдията.

В 80-та минута Вион надясно към Йомов, брилянтен пас към Кайседо и удар с глава на еквадореца, но Вуцов отлично спасява. В същата минута Кирилов с пас, Мазику вади в ъглов удар.

В 88-та минута остър пас на Кирилов, защитата отдалечава.

В 90+5-та минута центриране на Соарес от пряк свободен, Бусато боксира.