Посещаемост: 100 зрители
  • 35мин

Ричи (Славия Прага)

20. Омар Косоко (ЦСКА)

ЦСКА​ постигна престижна победа с 1:0 на чешкия Славия Прага, в последната си контрола на турска земя. Автор на единствения гол в мача бе Омар Косоко, който се възползва от груба грешка на съперника в 75-та минута.

1-та минута — Начло на мача.

4-та минута — Косоко излиза сам срещу Черни, но е маркирана несъществуваща засада.

21-та минута — Апостол Попов получава медицинска помощ край страничната линия, след грубо влизане на Ричи.

24-та минута — Страхотно спасяване с една ръка на Мболи след техничен удар на Гецов.

29-та минута — Коварно центриране на Мартин Петров в наказателното поле, където защитник чисти в ъглов удар.

30-та минута — Солова акция на Омар Косоко завършва с удар от малъг ъгъл. Топката минава покрай дясната греда.

39-та минута — Комбинация на скорост между Гъргоров и Косоко, но последният си поведе дълго топката и Черни лови.

42-та минута — Мболи отново спасява удар отблизо на Буджема.

43-та минута — Питак получава жълт картон, след като атакува грубо в гръб Гъргоров.

45-та минута — Край на първото полувреме.

46-та минута — Начало на втората част.

47-та минута — Три промени за ЦСКА на почивката. Вальо Илиев, Стивън Сънди и Ивайло Чочев са заменени от Венци Василев, Тошко Янчев и Боби Галчев.

50-та минута — Здравко Илиев заменя Апостол Попов.

57-та минута — Карачанаков и Марсиньо също са в игра, на мястото на Петров и Милисавлевич.

60-та минута — Тони Силва заменя Емил Гъргоров.

70-та минута — Шанс за Славия! Райс Мболи се справя чудесно с опасно — центриране от корнер.

71-та минута — Вратарят на Славия Прага на два пъти спаси удари на Косоко и Марсиньо.

75-та минута — ГОООООООООЛ! Омар Косоко бе изведен зад защитата на Славия, напредна към вратата и стреля. Защитник се опита да избие, но топката попадна във вратата.

83-та минута — Ереро заменя Фо-Поре, а малко преди това Долапчиев е заел мястото на Косоко.