• 58мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

• 79мин

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

Начало - около 2500 зрители има по трибуните на стадион Българска армия в тази облачна вечер. ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме. От центъра тръгва отбора на Спартак

4' - първа опасност за ЦСКА. Ели Маркес центрира в наказателното поле на гостите наляво, където Маркиньос стреля от воле, но вратаря Николов избива

7' - хубав шут на Маркес от границите на наказателното поле, но топката излиза в аут на сантиметри от левия страничен стълб

11' - бърза контраатака на ЦСКА. Маркес намира Йордан Тодоров надясно. Данчо центрира, но там никой в червено не успява да засече

15' - Тодор Янчев се опитва с далечен пас на втория етаж да намери Евгени Йорданов около точката на дузпата, но защитата на гостите се справя

17' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 17.Зе Руи - Зе Руи овладява едно центриране около точката на дузпата, малко вляво, спира на гърди и стреля силно от въздуха за 1:0

24' - топовен изстрел на Маркиньос от далечно разстояние, но Николов лови

32' - първи ЖК в мача. Получава го 11.Воденичаров за грубо нарушение в центъра на терена

32' - ЖК на 23.Велимир Иванович за оспорване на съдийско решение

36' ЧК на 11.Воденичаров - втори ЖК за симулация в наказателното поле на ЦСКА и съответно ЧК на Воденичаров, който напуска терена

38' - ЖК на 30.Йордан Тодоров за остро влизане в краката на вратаря Николов

45' - ЖК на 6.Кирил Котев за нарушение пред наказателното поле на ЦСКА

45' - две минути добавено време

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

52' - надмощие на ЦСКА в първите минути от второто полувреме, но армейците трудно достигат до чисти положения в сгъстената отбрана на гостите

56' - ЖК на 4.Даниел Моралес за задържане на Маркиньос в центъра на терена

58' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 30.Йордан Тодоров - Тодоров овладява една топка пред точката на дузпата, завърта се рязко на 180 градуса и стреля за 2:0

61' - първа смяна в отбора на Спартак. Излиза 8.Стойко Сакалиев, влиза 9.Енцо Малинди

64' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Евгени Йорданов, влиза юношата 8.Мартин Тошев

67' - Маркиньос намира с далечен пас надясно Тодоров, който центрира в наказателното поле на Спартак, но там Тошев е изпреварен от защитник

73' - втора смяна в отбора на Спартак. Излиза 13.Васко Боев, влиза 10.Спас Байрактаров

73' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 21.Удоджи

78' - трета, последна смяна в отбора на Спартак. Излиза 28.Стефан Дончев, влиза 21.Слави Костенски

79' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 21.Удоджи - Котев засича с глава един корнер около точката на дузпата. Николов избива удара, но е безпомощен при добавката на българина Удоджи

83' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Зе Руи, влиза 9.Владислав Златинов

90' - две минути добавено време