19. Еуген Трика (ЦСКА)

• 69мин

• 74мин

31. Мирослав Манолов (ЦСКА)

Начало - минута мълчание в памет на Кирил Ракаров, бивша легенда на ЦСКА. Армейците тръгват от центъра и ще нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме

3' - първи удар в мача. Трика стреля от границата на наказателното поле, но слабо в ръцете на вратаря Славов

7' - невероятен пропуск на ЦСКА. Якирович извежда много добре Петре в наказателното поле отдясно, между двама защитници на Спартак. Румънецът продължава към Гийом, който на метър пред вратата пропуска невероятна възможност

10' - поредна добра атака. Изведен е Йордан Тодоров сам срещу вратаря на гостите, но изстрелът е над вратата в аут

11' - Петре центрира отдясно по земя към Велизар, който продължава към Тиаго Силва около точката на дузпата, но бразилецът не успява да засече топката

13' - пореден невероятен пропуск. Петре стреля диагонално, останал сам срещу вратаря, но в аут!

17' - силен удар на Сергей Якирович от около 25 метра минава точно над гредата

22' - центриране отдясно на Петре от фаул. Топката е изсипана в наказателното поле, където Тунчев стреля, но високо над гредата

23' - отново прекрасно извеждане на Велизар Димитров, който стреля на скорост в наказателното поле на варненци и отново в аут

28' - масираните атака към вратата на Славов продължават, но червените все още не могат да намерят верния път за отбелязването на гол

33' - първи ЖК в мача. Получава го 19.Еуген Трика след излишно нарушение в центъра на терена

35' - Сергей Якирович пуска тънък пас към Силва, който стреля от трудна позиция в наказателното поле, но топката е в ръцете на Славов

42' - темпото на игра спада, с лек превес за отбора на ЦСКА

45' - една минута добавено време

45'+1' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - след центриране на Петре от корнер, Тунчев скача и оставен непокрит отбелязва своя четвърти гол само за шест мача

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени и за двата отбора

49' - нов пропуск на Тиаго Силва. Великолепнио центриране отдясно на Петре, скача Тиаго с глава и стреля, но топката минава на сантиметри до страничната греда

50' - огледален пропуск на Гийом, който с глава праща топката на сантриметри до гредата

55' - двойна смяна в отбора на Спартак. Излизат 8.Борислав Георгиев и 7.Николай Станчев (к), в игра 11.Иван Вълков и 16.Троян Радулов

62' - Гийом е добре изведен срещу Славов, но ударът му е слаб и вратаря лови

63' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - Йордан Тодоров пробива по дясното крило и намира много добре Трика около точката на дузпата, който с глава успява да промуши кълбото покрай Славов за 2:0

64' - двойна смяна и в отбора на ЦСКА. Излизат 6.Сергей Якирович и 11.Гийом Да Зади, в игра 4.Франциско Мартос и 31.Мирослав Манолов

69' ГОООЛ за ЦСКАААА!!! 19.Еуген Трика - Петре отдясно финтира двама защитници, навлиза на скорост и почти от аутлинията върща към точката на дузпата, където след кратко разбъркване Трика спира топката, обръща се и стреля за 3:0!!!

74' ГООООООЛ за ЦСКАААААА!!! 31.Мирослав Манолов - топка за Манолов в наказателното поле на гостите, той се извърта и успява да стреля, опъвайки мрежата зад Славов

74' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 27.Тиаго Силва, на негово място 15.Роберт Петров

79' - ЖК на 15.Боян Илиев (който е поел капитанската лента)за фаул в центъра на терена

85' - последна смяна и в отбора на Спартак. Излиза 20.Николай Филипов , влиза 6.Владимир Пекин

90' - три минути добавено време

90'+2' - Велизар пробива по дясното крило и центрира към Петре, който стреля с глава, но Славов отбива. Топката обаче попада в краката на Петре и той отново стреля, но вратаря на Спартак за пореден път демонстрира добър рефлекс