Тодор Тодоров

• 57мин

45. Григор Долапчиев (Спартак Пл)

90' - КРАЙ НА МАЧА!

80'- Футболистите на Спартак поискаха дузпа, но броженията им не бяха уважени от рефера Никола Попов.

69' - Резервата Густаво Кулма е доста активен след появата си на терена. Колумбиецът отправи изстрел с глава, който бе отразен по фантастичен начин от вратаря на Спартак.

62'- Силен удар на Иван Минчев, който мина над горната греда на съперника

57'- ГООЛ ЗА СПАРТАК! Плевенчани удариха своя съперник с първата си по-качествена атака за мача. Защитата на ЦСКА не се ориентира при едно центриране, след което грешката им бе наказана от Григор Долапчиев. „Червеният“ юноша бе точен с глава!

54'-ГРЕДА НА ДЕСПОДОВ! Отбраната на Спартак не се намеси никак добре и топката стигна до Десподов, който от малък ъгъл уцели страничната греда.

46'-ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45'-КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

41'- Контролната среща изобилства от груби единоборства. Всяко влизане се приема „на нож“ от привържениците на ЦСКА, които засипват с цветущи псувни футболистите на Спартак.

37'-ЙОРДАНОВ! Нападателят на ЦСКА закъсня с части от секундата и не можа да засече в мрежата едно отлично центриране на Виана!

34' - Спартак атакува! Григор Долапчиев отправи изстрел с глава, който обаче не затрудни по никакъв начин Господинов

27'- Сериозен брой „червени“ фенове подкрепя тима на стадион „Георги Бенковски“ в Тетевен.

20'- „Армейците“ за първи път излизат с новите си екипи, които са на немския концерн „Адидас“.

18'- Изстрел от пряк свободен удар на Боби Галчев, който попада в ръцете на Пантев.

15'-Отборът на ЦСКА има сериозно надмощие, но до този момент не може да преодолее стабилния Димитър Пантев.

1' - НАЧАЛО НА МАЧА!