21. Тонислав Йорданов (ЦСКА)

• 34мин

44. Силвестър Игбун (Уфа)

• 61мин

ЦСКА​ победи руския УФА с 2:1 във втората си контрола по време на лагера в Австрия.

Нестор Ел Маестро не можеше да разчита на Фернандо Каранга, Енрике Рафаел и Стойчо Атанасов за мача. Каранга вече тренира с основната група, но все още не е готов за игра, Енрике дълго лекува вирусна инфекция и от вчера тренира индивидуално, но също не беше готов да се включи в контролата, а Стойчо Атанасов получи контузия на вчерашната сутрешна тренировка и отпадна от групата за двубоя. Вратарите Георги Китанов и Витаутас Черниаускас получиха почивка, а Данте Стипица изигра цял мач.

Тимът ни откри резултата в 24-та минута, когато точен беше Тонислав Йорданов, а 9 по-късно руският ни съперник изравни. Йорданов имаше възможност отново да изведе ЦСКА напред, но след красиво изпълнение на задна ножица топката премина над вратата.

На почивката Ел Маестро направи 7 смени. В игра се появиха Божидар Чорбаджийски, Александър Дюлгеров, Стивън Перейра, Рубен Пинто, Никола Колев, Александър Георгиев и Жанио Бикел, като освен тях втората част започнаха и игралите през първата Стипица, Жеферсон, Десподов и Йорданов.

В 61-та минута Тонислав Йорданов вкара втория си гол в мача за 2:1. 5 минути по-късно Едвин Джеси замени Кирил Десподов. Шансове да направят победата ни още по-убедителна се откриха пред Пинто, Колев и Георгиев, но топката не попадаше във вратата на УФА и така победихме с 2:1.