9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

• 81мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

Във 2-та минута удар над вратата на Ева.

В 6-та минута изстрел на Хайнц от пряк свободен минава опасно над вратата в аут.

В 9-та минута центриране отдясно на Турицов, Кареасо не успява да бие с глава, претенции за игра с ръка на Фуртадо в наказателното поле, но съдията не дава дузпа.

В 11-та минута уникално подаване на Хайнц, Линдсет с глава стреля, Наумов се разтяга и избива в ъглов удар.

В 12-та минута Юга хвърля тъч в пеналта, рикошет и два изстрела на армейците, които са блокирани.

В 13-та минута претенции за игра с ръка на Рапнуи в пеналтерията, само корнер според ВАР?!

В 15-та минута нов удар на Вион от дистанция, серия от рикошети, Наумов лови.

В 20-та минута спестен жълт картон за Педриньо за задържане отзад на Хайнц?!

В 21-та минута нов спестен жълт картон за Педриньо за задържане към Кареасо?! Къде е съдията?!

В 22-та минута - ето къде - дава жълт картон за Гицов за заслужената му реплика.

В 23-та минута Фаетон към Назон, той пропуска на Хайнц, но защитник изпреварва норвежеца.

В 24-та минута страхотен шут отляво на Хайнц, Наумов трудно спасява.

В 27-та минута Виячки изважда топката в тъч, съдията дава измислен фаул в полза на гостите?!

В 29-та минута жълт картон за Умарбаев за нарушение срещу Вион.

В 30-та минута шут на Вион, рикошет и ъглов удар.

В 31-та минута след него Кордоба сваля, Петров се засуети и Елитон избива.

В 34-та минута центриране отдясно, Назон пробва да бие, Елитон блокира, Хайнц поема и стреля, Наумов избива в корнер.

В 36-та минута Хайнц извежда отляво Фаетон, финт и пас, но той не стига до Линдсет или Назон.

В 40-та минута шут на Чочев в ръцете на Бусато, преди това Ева спира с ръка, но съдията не дава фаул.

В 42-та минута Хайнц дава на Назон, той бие отдалеч, но Наумов хваща.

В 44-та минута Педриньо остро от пряк свободен, Петров с глава вади в корнер.

В 50-та минута спестен жълт картон за Даскалов за фаул срещу Хайнц.

В 51-та минута Кирилов пробива отляво, но пасът му е висок за Карагарен.

В 54-та минута Бусато избива след корнер, Линдсет след това спира Даскалов.

В 55-та минута Виячки блокира шут на Фаетон.

В 57-та минута Хайнц с изстрел встрани от вратата. В същата минута Назон получава от Кареасо и дава страхотно на Хайнц, но норвежецът не успя да изстреля добре, Наумов лови.

В 58-та минута факли в Сектор Г. В същата минута Вион, бие, рикошет и ъглов удар.

В 63-та минута Фаетон бие след пас на Вион - блокиран, Линдсет също стреля и той е спрян.

В 64-та минута двойно между Линдсет и Назон, в последния момент Елитон изби в тъч.

В 65-та минута спестен жълт картон за Русев за резачка в краката на Хайнц.

В 67-та минута страхотен удар на Хайнц от пряк свободен, Наумов с великолепно хвърляне и с една ръка вади в ъглов удар.

В 74-та минута Рапнуи греши и с глава подава назад, Хайнц краде с глава и преодолява Наумов, след което връща на Назон, който сам отблизо открива резултата - 1:0.

В 79-та минута жълт картон за Фуртадо за фаул срещу Вион.

В 80-та минута спестен жълт картон за Елитон за нарушение срещу Асприля.

В 81-та минута Турицов спира опасна атака с шпагат, Юга овладява и дава бърз пас към Назон, който преодолява Виячки и разстрелва Наумов за 2:0.

В 84-та минута центриране от пряк свободен, Елитон с глава сваля, но Вутов остава далеч, но има корнер.

В 85-та минута Хайнц извежда страхотно Асприля, който има и Назон в отлична позиция, но е изпреварен от Рапнуи.

В 90-та минута Назон овладява и дава пас към Хайнц, неуспешен, но отново претенции за игра с ръка в пеналта.

В 90+1-та минута Вион бие в аут отдалеч.

В 90+2-та минута жълт картон за Елитон за нарушение срещу Асприля.

В 90+3-та минута Хайнц с изстрел в аут от дистанция.

В 90+4-та минута жълт картон за Педриньо (най-накрая) за грубо влизане в краката на Турицов.

В 90+6-та минута Шакич с остър пас, но Кареасо се разминава с удар.