• 90+1мин

8. Станислав Шопов (ЦСКА) асистенция - Данило Асприля

В 1-та минута Камади получава отдясно от Кабов и бие над вратата.

Във 2-та минута нов изстрел от дистанция на Мазан в ръцете на Бусато.

В 6-та минута Естрада получава след грешка на Мазан, пробва триково да намери Фаетон, топката се отбива и стига до Линдсет, който стреля, но е блокиран.

В 10-та минута Вълчев пробва пас, но той се озовава в ръцете на Бусато.

В 12-та минута грешка в защитата, Линдсет блокира пас и топката стига до Естрада, който напредва и бие, Игонен избива с крак, Фаетон беше наблизо и беше отлична опция за подаване, след това Естрада е изведен и подава на Фаетон, той стреля, но е блокиран, има и засада на Естрада.

В 14-та минута Линдсет е изведен и дава на Естрада, топката се отбива в двама защитници и излиза в корнер, но има и засада.

В 15-та минута Линдсет на Турицов, който бие силно, но Игонен избива, има и засада на Турицов.

В 16-та минута Шакич хвърля на Естрада, той се завърта и бие, рикошет и корнер.

В 18-та минута жълт картон за Михайлов за грубо спъване на Фаетон.

В 21-та минута Хайнц пробва да изведе Линдсет, Игонен излиза и лови.

В 27-та минута Кордоба стреля, рикошет, топката стига до Естрада, той също е блокиран, след това с глава подава на Петров, който бие над вратата.

В 30-та минута центриране на Хайнц от пряк свободен, Кордоба се извисява и прекрасно с глава нацелва страничния стълб.

В 33-та минута жълт картон за Вълчев за нарушение срещу Фаетон.

В 34-та минута центриране на Хайнц от корнер, Линдсет с глава дава назад, Петров се разминава на сантиметри да добута с гърди във вратата.

В 39-та минута страхотно подаване отляво на Вион, Естрада бие веднага, Игонен пак спасява вратата си, топката идва високо за добавка с глава на Естрада, само я докосва.

В 41-та минута спестен жълт картон за Бастунов за удар с ръка в лицето на Шакич.

В 45-та минута блокиран шут на Линдсет.

В 45+1-та минута Кареасо на Петров, той извежда отлично Турицов отдясно, който връща назад към точката на изпълнение на дузпа, безмилостен Фаетон открива резултата с точен шут за 1:0.

В 45+3-та минута Хайнц стреля над вратата.

В 47-та минута след корнер топката се удря в главата на Бастунов и излиза в аут.

В 49-та минута жълт картон за Исуф за балтия в краката на Кареасо.

В 55-та минута директен изстрел от ъглов удар на Хайнц в ръцете на Игонен.

В 56-та минута пирошоу в Сектор Г.

В 58-та минута остро центриране на Хайнц, пак вратарят избива. В същата минута Фаетон отнема и подава отлично към Хайнц, Мазан прави шпагат и отнася норвежеца в пеналтерията, съдия и ВАР не дават чиста дузпа?!

В 59-та минута Шакич подава отляво, Естрада поема и се завърта светкавично, като разстрелва вратата за 2:0.

В 60-та минута претенции на гостите, че при овладяването нападателят е докоснал с ръка.

В 62-та минута ВАР разглежда ситуацията и признава гола след като не намира доказателство за игра с ръка.

В 67-та минута след корнер Кордоба с глава дава назад, след това Фаетон бие, но е блокиран.

В 70-та минута Линдсет със силен шут близо до гредата в аут.

В 73-та минута Хайнц получава от Фаетон и бие от дистанция, Игонен вади в ъглов удар.

В 76-та минута Шопов напредва отдясно и намира Назон, но нападателят не успява да овладее трудната топка в отлична позиция.

В 79-та минута красиво двойно между Хайнц и Шопов, последният отправя удар, рикошет и корнер.

В 83-та минута с капитанската лента е Бусато, след смяната на Хайнц.

В 89-та минута далечен изстрел на Збун в ръцете на Бусато. В същата минута жълт картон за Любослав Пенев за реплика към съдията.

В 90+1-та минута великолепен пробив на Асприля отляво между двама, след което подава към Шопов пред наказателното поле, осмицата на армейците с фамозен изстрел с левия крак намира горния десен ъгъл за 3:0.

В 90+3-та минута Бусато боксира центриране на Кабов от корнер.

В 90+4-та минута Шакич на Шопов, който тръгва от собственото поле, но съдията дава странно засада?!