• 68мин

22. Никола Колев (ЦСКА)

• 73мин

29. Милчо Ангелов (ЦСКА)

ЦСКА​ победи със 7:4 Царско село в контрола, играна тази сутрин на базата на "червените" в Панчарево. В срещата участие взе френския халф Юнес Каабуни, който кара проби при "армейците". По-късно днес Стамен Белчев ще вземе решение дали има нужда от него. Мачът се игра в две полувремена по 40 минути.

Царско село откри резултата в първите минути на двубоя с попадение на Салас Окечукво. Малко след това Кевин Кубемба изравни, а Густаво Кулма направи пълен обрат. В 15-ата минута Кубемба прехвърли вратаря за 3:1.
затвори

Кацаров вкара втори гол за втородивизионния тим, а малко след това Кубемба оформи своя хеттрик.

В началото на второто полувреме Царско село вкара два бързи гола за 4:4. Техен автор стана дошлият от Балкан (Ботевград) Цветелин Цаковски, който се появи на почивката.

Последва ново попадение на Кулма за 5:4. До края на двубоя играчите на Стамен Белчев вкараха още две попадения. Никола Колев наниза шестото попадение за тима на Стамен Белчев, а крайния резултат бе оформен от Милчо Ангелов.